top of page
Asset 1_3x.png

DARMOWY WEBINAR  

dla kobiet, które marzą o zmianie kariery - spełnieniu i życiowej misji

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO!

O tym, co nas powstrzymuje przed ruchem do zmiany

i dlaczego w każdym wieku WARTO  zaczynać wszystko od nowa!

Zamów bezpłatny dostęp do nagrania webinaru z dnia 09/04/2024,

z którego skorzystało już 1500 osób!

Zapis na webinar jest jednoznaczny  z akceptacją mojej Polityki prywatności  i zapisem na newsletter, z którego wyślę Ci link do szkolenia.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Jeśli nie chcesz dołączać do mojego newslettera, możesz wykupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres: hello@insideyourstyle.pl

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

SKĄD POMYSŁ NA TAKI WEBINAR?

„Najbezpieczniej jest na etacie"

„Stylistka to nie jest prawdziwa praca"

„Praca z kobietami może być ewentualnie Twoim hobby"

„Praca na swój rachunek to niekończący się stres, długi i rychłe bankructwo"

„Masz dziecko na utrzymaniu - musisz o nim myśleć! Nie możesz ryzykować!"

„Jesteś po 40tce, zawsze będziesz w tyle za młodymi”

Całe życie to słyszałam. Prawdziwy zawód to lekarz, prawnik, albo inżynier i tylko praca na etacie mnie uratuje. Kiedy jednak zostałam zwolniona z ostatniej pracy dotarło do mnie, że prawda wygląda zupełnie inaczej. Od 14 lat prowadzę swój biznes i wiem, że nigdy nie czułam się tak wolna, spełniona i nigdy nie zarabiałabym tyle na etacie. To nie znaczy, że było łatwo i od początku wszystko szło idealnie, ale było tak nie dlatego, że "życie na swoim jest trudne" tylko dlatego, że moja głowa pełna była ograniczających przekonań, schematów i zupełnie nie moich programów co pchało mnie w stronę „kłopotów", bycia ofiarą okoliczności, stresu i kiepskich decyzji. 

​A teraz chciałabym się z Tobą podzielić doświadczeniem swoim i kobiet, z którymi miałam przyjemność pracować przez ostatnie lata. I pokazać Ci, na naszym przykładzie, że wszystkie ograniczające przekonania da się przepracować, a na zawodową zmianę… NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. Zresztą ona nie zawsze musi oznaczać, że z dnia na dzień rzucasz wszystko i zmieniasz życie o 180 stopni. 

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

 • czujesz, że to co robisz zawodowo nie jest Twoje, a ścieżka, którą wybrałaś jest już dla Ciebie nieaktualna,

 • zaczynasz odkrywać w sobie nowe obszary związane z tym co możesz jeszcze robić w życiu,

 • gdzieś w głębi marzy Ci się praca, która daje satysfakcję, spełnienie - praca, która zmienia życie innych,

 • uwielbiasz czuć się potrzebna i widzieć, że to co robisz ma SENS,

 • nie wiesz co chcesz robić, nie wiesz co zrobić ze swoją karierą, utknęłaś,

 • szukasz dla siebie nowej drogi już od dawna,

 • zależy Ci na elastyczności czasowej, tak żebyś mogła pogodzić „nowe” z dotychczasowym życiem, albo po prostu zjeść lunch z przyjaciółką w środku dnia,

 • zawsze bardzo Ci imponowało to, że ktoś miał swój mały nawet biznes i mógł robić to co chce, 

 • masz w sobie poczucie, że jesteś stworzona do czegoś więcej niż praca dla kogoś, a tym co Cię powstrzymuje przed ruchem do zmiany jest strach, 

 • zawsze marzyłaś o tym, żeby Twoja praca związana była z modą, ubraniami i stylizowaniem, ale zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać!

Dot Wzór

Johann Wolfgang Goethe

PODCZAS WEBINARU:

 • poznasz 5 filarów ruchu do zmiany - przeprowadzę Cię przez proces, który pozwala przyjrzeć się temu gdzie jesteś, gdzie chcesz być, i czego potrzebujesz, żeby tam dotrzeć,

 • porozmawiamy o tym, co najczęściej blokuje nas przed tym, żeby sięgać po to czego chcemy - i jak się tych blokad pozbyć!

 • pokażę Ci, co tracisz, tkwiąc w miejscu, w którym dłużej już nie chcesz być,

 • opowiem Ci o metodzie Inside Your Style®, która rewolucjonizuje głowy i szafy setek kobiet, (również tych po 40tce!) i pozwala im pracować (i żyć!) na własnych zasadach.

 

A do tego mieć satysfakcję z tego, co robią, rozwijać się i być inspiracją do rozwoju dla innych. I dzięki niej i Ty możesz ruszyć w kierunku realizacji swojej wewnętrznej misji! Może po to właśnie weszłaś na tą stronę? :)

Na webinarze dostaniesz też dostęp do najlepszej oferty i wyjątkowych warunków zapisu na Certyfikowany Kurs Terapii Stylu Inside Your Style®, po którego ukończeniu będziesz miała NOWY ZAWÓD!  

IMG_8882.JPG

Kiedy zaczynałyśmy pracę z Sylką myślałam, że jestem gotowa na zmianę, naprawdę byłam pewna, że tak jest! Bardzo szybko jednak okazało się, że jestem zamurowana własnymi blokadami i dopiero krok po kroku zdejmując z siebie wszystko co sobie tam nabudowałam sprawiło, że poczułam lekkość i otwartość na zmianę. A ta przyszła BARDZO SZYBKO!

Karolina

_edited_edited.jpg

Kto poprowadzi webinar?

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie. Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach. 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego. 

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring. 

Sylwia Antoszkiewicz

Dot Wzór

Zapisz się na bezpłatny webinar „NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO”

i otwórz się na to, co do tej pory było zablokowane przez Twój strach,

niepewność i ograniczające przekonania!

Zapis na webinar jest jednoznaczny  z akceptacją mojej Polityki prywatności  i zapisem na newsletter, z którego wyślę Ci link do szkolenia.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Jeśli nie chcesz dołączać do mojego newslettera, możesz wykupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres: hello@insideyourstyle.pl

Copyright © 2023 STYLEWATCH ACADEMY.  All rights reserved.

 

bottom of page