top of page

O metodzie Inside Your Style®

IMG_8885.JPG

Inside Your Style® to moja metoda, która powstawała przez lata mojej pracy z klientkami. To intensywna transformacja stworzona w oparciu o wiedzę, doświadczenia i narzędzia z obszarów psychologii, life coachingu i mindfulness.

U jej podstaw leży założenie, że poprzez wewnętrzną pracę z ograniczającymi przekonaniami, nawykowymi działaniami i niesłużącymi nam narracjami - uczymy się intuicyjnego ubierania, działania dla siebie z miłością, radością i po swojemu.

Po ukończeniu kursu w szkole Stylewatch Academy, należy zdać egzamin polegający na przeprowadzeniu pełnego procesu z klientką pro-bono, nagraniu dwóch sesji coachingowych dla celów egzaminacyjnych i przygotowania pracy pisemnej uzupełnionej o dokumentację fotograficzną.

wizcertyfikat i zaswiadczenie.png

Świadectwem zdanego egzaminu będzie Certyfikat Terapeuty Stylu - zawód coach, mentor - numer 235920 ("Placówka szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00120/2023) w pracy metodą Inside Your Style (B) oraz zaświadczenie.

Opinie absolwentek o szkole i certyfikacji:

"Wszystkim dziewczynom, które chcą coś zmienić polecam tę szkołę."

@alexkawalko

Jeśli odnalazłaś tu coś, co Cię zaciekawiło napisz do mnie na hello@insideyourstyle.pl lub wpisz wiadomość w okienko poniżej:

Dziękuję! Do usłyszenia wkrótce :)

bottom of page