top of page

"Jeśli jest coś co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać."

IMG_4816.JPG
STYLE INSIDE YOUR - logo koło.png

Cytat Amy Dodson w jednym zdaniu odzwierciedla to w jaki sposób kształtowałam swoją drogę zawodową. Z uporem i po swojemu. Co nie znaczy, że zawsze było miło, ani łatwo. Zaczynałam w czasach kiedy w Polsce nie było sieciówek, a Domy Towarowe Centrum zaczynały przekształcać się w Galerię Centrum i to było miejsce w którym przez kilka lat obok pracy w marketingu odkrywałam swoją pasję. Sesje zdjęciowe, plany, reklamy i klientki indywidualne to wszystko była moja praca „obok” poważnych etatów. Philip Morris, Galeria Centrum, Brunswick Bowling &Billiards, Corporate Profiles DDB, Rapp Collins, Reebok, Marks&Spencer - i jeszcze kilka innych firm, to było moje „prawdziwe" zawodowe życie do dnia, w którym zrozumiałam, że najwyższy czas zająć się tym co robię na boku - na poważnie, bo to jest to czego tak naprawdę pragnę. Po studiach handlowych i marketingowych przyszedł czas na nowe odkrycia - Zarządzanie Modą, Projektowanie i Kostiumografia, a wreszcie Coaching Stylu i Akademia Mentoringu. Kilka lat temu stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w mojej szkole na platformie Stylewatch Academy. 

Ostatnie lata były wyjątkowo intensywne - oprócz regularnych indywidualnych procesów z Wami - stylizowałam oraz projektowałam dla prowadzących i uczestników programów Ninja Warior, Love Island i Finding Prince Charming. Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)” i „Daj się odmienić” (WP), a od tego roku prowadzę podcast Fiore Re:LOVE, w którym rozmawiam z inspirującymi kobietami o miłości. Prowadzę warsztaty stacjonarne dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach i w szkołach, i wciąż czuję, że dopiero się rozkręcam, a rok 2023 zapowiada się naprawdę INTERESUJĄCO. 

 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW,  

a prywatnie mamą 12 letniego Janka, fanką filozofii ZEN i rozwoju duchowego. 

Moje klientki o pracy ze mną:

JOANNA OLSZEWSKA, NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, MAMA DWÓJKI CHŁOPCÓW

„Sylwia zajęła się mną kompleksowo, pojawiła się w takim momencie mojego życia gdzie potrzebowałam dobitnie sobie przypomnieć jak to jest wyglądać atrakcyjnie. Ta moja czarodziejka zmieniła nie tylko moja szafę ale i głowę. Zawsze mogę liczyć na jej fachowe rady. Dziękuję Ci kochana za to że jesteś 

Ps. Rób dalej totalna rozpierduchę w szafach 

i głowach, świat tego potrzebuje!"

ZAPISZ SIĘ DO

NEWSLETTERA

Zapis na listę gwarantuje Ci to, że jako pierwsza dowiesz się o wszystkich nowych wydarzeniach, otrzymasz dostęp do limitowanych ofert specjalnych i produktów „for subscribers only"

oraz do wszystkiego czym nie dzielę się nigdzie indziej.

bottom of page