top of page

I N S I D E   Y O U R   S T Y L E

CREATE THE LIFE OF YOUR DREAMS

mentoring workshops

termin 1: 31.03-02.04.2023
termin 2: 26-28.05.2023

TILIA AUTHENTIC HOME, MIKOSZEWO

źródło: tilia-authentichome.pl

Już czas. Kiedy weszłam do Tili wiedziałam, że właśnie znalazłam moje wymarzone miejsce na kobiece wyjazdy i że to jest dokładnie ten czas. Po serii niesamowitych transformujących zeszłorocznych całodniowych warsztatów organizowanych w mojej pracowni - wiedziałam, że chcę więcej. Osiem godzin pracy w grupie to wspaniały, ale intensywny i wymagający czas. Tym razem zależy mi na tym, żeby procesy miały szansę się rozwijać i domykać w tej samej grupie, w której je otwieramy. Do tego potrzebujemy przestrzeni, czasu, oddechu, inspirującego otoczenia, pięknych wnętrz, ale też powietrza, żywiołów, twórczych rozmów, wolności i najlepszej, najzdrowszej, regionalnej kuchni. Przez ostatnie 2 lata zjechałam Polskę i przekopałam wszystkie możliwe strony internetowe w poszukiwaniu miejsca idealnego i znalazłam je właśnie teraz. W moim życiu nie ma już miejsca na kompromisy, a już na pewno nie w tak ważnej kwestii jaką jest czas dla siebie, którego - nie oszukujmy się - zawsze mamy najmniej. W inspirującej przestrzeni rośnie nam serce, głowa pracuje na zwiększonych obrotach, a my karmimy swoje komórki jakością. Uczymy się, że zasługujemy na wszystko co najlepsze i dojrzewamy jako kobiety, które wiedzą czego już na pewno nie chcą. Dlatego tak ważne jest, żeby zmieniać otoczenie - nawet na chwilę. Znacie to uczucie, kiedy nie chce Wam się jechać na przykład z chłopakiem do jakiegoś z dupy ośrodka, ale ON BARDZO CHCE - bo ryby, bo grzyby, bo wyścigi samochodowe, kiedy Ty wolałabyś zostać w domu i nic nie robić, a potem się okazuje, że po drodze weszliście niechcący do jakiegoś obłędnego domu, w którym akurat była wystawa lokalnej malarki. I nagle wszystko się zmienia. Ta malarka ma nazwisko, które jakoś jest Ci znajome. Po nitce do kłębka masz najlepszy dzień Twojego życia, wracasz pełna zachwytów i niby ta sama, ale całkiem odmieniona. Oczywiście możesz dowolnie podmienić wszystkie składowe w tej opowieści, mnie się to przytrafia cały czas, dlatego przestałam już dawno odmawiać. Jeśli jakiś kawałek mojego serca mówi "jedź, sprawdź to dziewczyno" - jadę. I jeszcze nigdy nie żałowałam. Niniejszym z ogromną radością zapraszam Cię do miejsca, które mam wrażenie zostało stworzone specjalnie na moje warsztaty, po to abyśmy w kameralnej grupie mogły  tworzyć naszą doskonałą przyszłość. Nigdy nie wiesz co może się otworzyć dla Ciebie podczas jednego weekendu nad morzem..

Kilka słów o tym co dla Ciebie przygotowałam:

WARSZTATY ROZWOJOWE 

Pięć intensywnych dwugodzinnych paneli  warsztatowych jakich jeszcze nie było. MINDSETTING - czyli ustawienie skierowane na rozkwit w obszarach poczucia własnej wartości, rozwoju kariery, relacji z pieniędzmi,  obfitości, odwagi w byciu sobą i ubieraniu swojego potencjału - wszystko czego potrzebujesz, aby żyć życiem swoich marzeń.

ENERGIA GRUPY

Warsztaty, kursy, a teraz szkoła, którą prowadzę dobitnie udowadniają jak ogromna jest siła pracy w grupie - wasze odkrycia, przełomy i skoki kwantowe - wszystko działa potrójnie. Jest to temat bliski mi szczególnie ostatnio - energia grupy kobiet to energia atomowa. Indywidualny rozwój nie da się w żaden sposób  porównać z tym w jakim tempie rozwijamy się pracując wspólnie!

WARSZTATY ODDECHOWE 

Oddech to lekarstwo. Twoje własne, dostępne codziennie, 24/7 tylko dla Ciebie i tylko Twoje, a jednak wciąż o nim zapominamy. Moja guru od technik oddychania pokaże nam i poprowadzi nas przez najbardziej efektywne metody koncentracji, pracy ze stresem, pracy z lękami, relaksacji i uziemiania.

 NIESPODZIANKI

O niespodziankach się nie mówi, inaczej przestają być niespodziankami! Szykuję dla Was gift pack-i  i dodatkowe przyjemności, ale tutaj o tym przekonacie się dopiero na miejscu!

WEGETARIAŃSKA KUCHNIA

Jedzenie w Tilii to forma sztuki sama w sobie. Posiłki przygotowywane są dla nas w głównym domu na bazie ekologicznych produktów od lokalnych dostawców. To jedzenie w zgodzie z sezonami, zegarem biologicznym i w oparciu o bogatą, pełnowartościową dietę wegatariańską lub jeśli takie będzie Twoje życzenie - wegańską. 

SESJE INDYWIDUALNE*

Jestem pewna, że podczas warsztatów odpalą Ci się ciekawe procesy. Coś nagle zobaczysz bardzo wyraźnie, coś przed sobą otworzysz, gdzieś poczujesz, że masz jeszcze sporo do zrobienia, a coś na zawsze pożegnasz. Specjalnie dla Ciebie przygotowałam specjalną ofertę po-warsztatowej konsultacji - jeśli tylko poczujesz taką potrzebę - będzie ona dostępna w wyjątkowej cenie.

PLAN WYJAZDU

piątek

14:00 - zakwaterowanie / kawa, wypieki

16.00 - 18.00 - warsztat 1

18.00 - 19.00 kolacja

19.00 - sauna 
 

sobota 

9.00 - 10.00 poranna medytacja

10.00 - 11.00 śniadanie 

11.00 - 13.00 warsztat 2

13.00 - 14.00 lunch

14.00 - 16.00 warsztat 3 /outside

16.00 - 18.00 warsztat 4

18.00 - 19.00 kolacja

19.00 - 20.00 warsztaty oddechowe z Eli/ Jogiczni

20.00 - sauna

 

niedziela

9.00 - 10.00 - sesja oddechowa z Eli/ Jogiczni

10.00 - 11.00 - śniadanie

11.00 - 13.00 - warsztat 5

13.00 - lunch

14.00 - zakończenie

Johann Wolfgang Goethe

Tilia-77.jpg

źródło: tilia-authentichome.pl

IMG_4808.JPG

Sylwia Antoszkiewicz

Style Therapist & Mentor

328410668_694601428869974_4128205739570830831_n.jpg

Eli Wierkowska

Yoga Teacher & Wellbeing Mentor

Jestem nauczycielką Jogi, medytacji i trenerką technik oddechowych. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów duchowych przez ostatnie 15 lat. Moje praktyki łączę  z wiedzą z zakresu holistycznej Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Swoim doświadczeniem od lat dzielę się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przeze mnie platformie online JOGICZNI, a poza nią działam aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie.

Kilka lat temu stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która teraz stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole. 

Poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmiany i towarzyszę im w drodze do wymarzonej kariery w obszarze mojej ekspertyzy. 

Formalności

Przygotowałam dla Ciebie dwa terminy wyjazdu:

TERMIN 1 - 31.03-02.04.2023

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE

Pakiet Podstawowy:

 • 5 warsztatów rozwojowych 

 • warsztaty oddechowe 

 • sesja oddechowa 

 • zakwaterowanie w Tilia Authentic House

 • pełne wyżywienie

 • sauna

                   

Cena: 2790 zł 

Pakiet Rozszerzony:

 • 5 warsztatów rozwojowych

 • warsztaty oddechowe

 • konsultacja indywidualna*

 • sesja oddechowa 

 • zakwaterowanie w Tilia Authentic House

 • pełne wyżywienie

 • sauna
   

             Cena: 3490 zł 

TERMIN 2 - 26-28.05.2023

WYPRZEDANE

Pakiet Podstawowy:

 • 5 warsztatów rozwojowych 

 • warsztaty oddechowe 

 • sesja oddechowa 

 • zakwaterowanie w Tilia Authentic House

 • pełne wyżywienie

 • sauna

                                            

Cena: 2990 zł 

Pakiet Rozszerzony:
 

 • 5 warsztatów rozwojowych 

  warsztaty oddechowe 

 • konsultacja indywidualna*

 • sesja oddechowa 

 • zakwaterowanie w Tilia Authentic House

 • pełne wyżywienie

 • sauna

                                     

Cena: 3690 zł 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Do rezerwacji miejsca w grupie niezbędny jest zadatek w wysokości 50%. Wpłata równoznaczna jest z rezerwacją miejsca. Pozostała wpłata w wysokości 50% do 7 dni roboczych przed wyjazdem. W przypadku odwołania na krócej niż 7 dni przed wyjazdem wpłata nie ulega zwrotowi. Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

* konsultacja indywidualna w pakiecie rozszerzonym w specjalnej cenie prawdopodobnie będzie realizowana dopiero po powrocie z wyjazdu ze względu na jego bogaty program, prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii :)  

źródło: tilia-authentichome.pl

"Sylwia, przede wszystkim uwielbiam Twoją łagodność i to jak dużo przestrzeni dałaś mi jako swojej klientce i jako kobiecie, jak bardzo mogłam przy Tobie być sobą. Stwarzasz przestrzeń do szczerości, otwartości, do prawdy. I też jako kobieta jesteś tak apetyczna i tak atrakcyjna, że po prostu chce się być taką jak Ty. Jesteś niezwykle wiarygodna w tym co robisz, po prostu… budujesz zaufanie dokładnie w tym obszarze, którym się zajmujesz. Mam takie poczucie, że nie można nie przejść transformacji jak się z Tobą pracuje."

ALDONA LUTEREK, 

WŁAŚCICIELKA MARKI PHENOME

Tomasz Kowalczyk

unnamed-10.jpg

źródło: tilia-authentichome.pl

DSC08370.jpg

Miejsce

"Odpoczywam kiedy jest ładnie". Przez dwa lata szukałam miejsca doskonałego, takiego w którym czuję, że rosnę tylko dlatego, że w nim jestem. Miejsca inspirującego do pięknych zmian, mierzenia wyżej i sięgania po więcej. I nareszcie je znalazłam!

 

Tilia Authentic Home, to miejsce stworzone z dbałością o każdy detal - od kubeczków, przez ręczniki, pościel, meble, po rozkład dormitoriów, materiały, światło i dźwięk, kolory i struktury. 

Dom położony jest we wsi Mikoszewo, 3h autem z Warszawy, przy samym ujściu Wisły, blisko lasu i morza. (Jeśli wolisz jechać pociągiem - na pewno uda mi się zorganizować Ci odbiór z dworca Gdańsk Główny)

 

Dom podzielony jest na cztery otwarte apartamenty: 

 

 • Lignum - 72m2, 

 • Ventus - 52m2, 

 • Solis - 76m2,  

 • Terra - 63m2,  

 

Każdy z nich posiada niezależną łazienkę i aneks kuchenny. To przestrzenie otwarte, z wielością miejsc do spania, pozwalająca na dowolne przemieszczanie się i spanie tam gdzie najlepiej się czujemy. Jeśli wybierzesz się do nas z siostrą lub przyjaciółką - może zdarzyć się tak, że będziecie spały razem - mamy łóżka podwójne i pojedyncze, japońskie ogromne i mniejsze futony - ten wyjazd sprzyja budowaniu relacji i kobiecej bliskości, przeciwności oddzielenia. Wszystkie opisy i zdjęcia apartamentów znajdziesz na stronie https://tilia-authentichome.pl/

Jeżeli dołączasz do wyjazdu z koleżanką/przyjaciółką/siostrą i chcecie mieć wspólną przestrzeń - koniecznie zaznacz to w mailu.

źródło: tilia-authentichome.pl

bottom of page