top of page

SZKOŁA TERAPII STYLU W METODZIE 
INSIDE YOUR STYLE®

START: 15 MAJA 2024

IMG_8845.JPG

Spełnij marzenia o pracy z kobietami w
branży mody, zdobądź zawód, który daje poczucie spełnienia i zacznij naprawdę dobrze zarabiać!

Sylwia Antoszkiewicz, założycielka szkoły STYLEWATCH ACADEMY, prowadząca i autorka metody Inside Your Style®

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO:

GDZIE JESTEŚ DZISIAJ?

 SPRAWDŹ KTÓRY Z OPISÓW PASUJE DO CIEBIE NAJLEPIEJ

A) Lubię się rozwijać zawodowo, a potem mieć satysfakcję, że moja nauka przynosi wymierne korzyści

A) Chcę pracować na własnych zasadach i po swojemu 

A) Mam wystarczająco czasu wolnego, żeby poświęcić jeden dzień w tygodniu na naukę czegoś zupełnie nowego

 

B) Nie myślę za bardzo o przyszłości, lubię miejsce, w którym jestem  

A) Brakuje mi pracy z kobietami, czuję, że mogłabym wnieść w ich życie nowe jakości

B) Zmiany są trudne, dlatego podchodzę do wszystkiego ostrożnie

A) W mojej obecnej i poprzedniej pracy brakuje mi misji

B) Docelowo chcę pracować na etacie, nawet jeśli będzie to oznaczało mniejsze możliwości rozwoju, tu czuję się bezpieczna

A) Nigdy nie jest za późno, to co najlepsze jeszcze przede mną, dopiero się rozkręcam! 

B) Lubię przewidywalność mojej obecnej sytuacji

B) Nie ma sensu zmieniać zawodu po trzydziestym roku życia

A) Czuję, że dopiero teraz odkrywam kim naprawdę jestem, już nie chcę spełniać nie swoich oczekiwań

A) Już jestem gotowa, żeby stać się swoją własną szefową

B) Jest jak jest, trzeba się cieszyć z tego co się ma

A) Zmiany są trudne, ale wiem, że nie muszę odchodzić z pracy, żeby rozkręcać równolegle coś swojego 

A) Chcę mieć poczucie, że moja praca ma głębszy sens

Jeśli bardziej się skłaniasz ku odpowiedziom A, to jesteś w dobrym miejscu. Rozumiem Cię, naprawdę, bo nie oszukujmy się - wiesz, że musiałam zostać zwolniona z pracy, żeby wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce. Jedna z moich podopiecznych też tak długo zwlekała mając już wszystkie narzędzia, aż doczekała się zwolnienia. I to nie jest nic miłego, ale czasem to jedyna droga do tego, żebyśmy ZROZUMIAŁY, że na etacie nie jest wcale tak bezpiecznie jak może być u siebie.  

Tak! Wiem o czym teraz myślisz - "a co jak się nie uda?" A co jeśli się uda..?


Poczytaj dalej, bo…

Zamiast wykonywać pracę, która nie daje Ci satysfakcji, możesz zdobyć specjalizację, która da Ci poczucie sensu, misji i spełnienia, a także zapewni naprawdę dobre dochody! 

22%
Polaków czuje się niedoceniana w obecnym miejscu pracy
39LAT
to średni wiek osoby, która decyduje się na zmianę drogi zawodowej
82%
osób, które po 45. roku życia zmieniły ścieżkę kariery, odniosła sukces
w nowej branży
wynosi wartość rynku coachingowego w Polsce 
OK.40MLN ZŁ
 PONAD 2,3MLD DOL
jest wart obecnie globalny rynek usług coachingowych (w roku 2007 było
to 1,5 mld dol.)
Lawinowo wzrasta liczba osób w tym wieku, które korzystają z usług stylistek
30-50 LAT

Co to oznacza?

To oznacza między innymi, że branża usług coachingowych to rynek rozwijający się bardzo szybko, a rynek w Polsce w porównaniu do innych rynków - jest nadal w fazie początkowej. To w tej branży zarobki będą rosły, bo rośnie świadomość społeczna i zapotrzebowanie na tego typu usługi z roku na rok jest (i będzie) coraz większe. Jeśli w 2024 roku nie wykorzystasz tej okazji i nie zajmiesz miejsca w branży, możesz być pewna, że zrobi to Twoja konkurencja.

Inside Your Style® to know-how i założenia metody, dzięki której setki kobiet odnalazły nie tylko swój styl, ale przede wszystkim prawdę o sobie i święty spokój w swoich szafach.

PRZED TOBĄ ZUPEŁNIE NOWA ODSŁONA KURSU! 

     Jeśli myślisz o zmianie swojego życia, nowej ścieżce kariery, a w dodatku               znajdujesz siebie w poniższych opisach - jest ogromna szansa, że ten zawód,         ta przyszłość i ten atomowy rozwój jednocześnie są stworzone właśnie dla             Ciebie:

 • zawsze wiedziałaś, że chcesz od życia czegoś więcej niż wykonywanie poleceń innych i podążanie nie swoją ścieżką,

 • chcesz być Panią swojego życia, pracować dokładnie tyle ile chcesz i tak jak chcesz,

 • jedną z najważniejszych wartości zawsze była dla Ciebie misja i cel - znalezienie w życiu swojego miejsca, z którego będziesz mogła pomagać innym rozwijać ich potencjał,

 • masz poczucie, że rozumiesz więcej i widzisz więcej jeśli chodzi o motywacje i zachowania innych ludzi,

 • masz za sobą doświadczenia bycia w terapii,

 • rozumiesz moc jaką mają w sobie ubrania,

 • masz doświadczenie w pracy stylistki lub czerpiesz wielką radość z zabawy z ubraniami, a koleżanki dzwonią właśnie do Ciebie kiedy potrzebują rady

 • jesteś otwarta na swoje własne procesy!

IMG_8885.JPG

HARMONOGRAM

CZEGO CIĘ NAUCZĘ?

Nauka Intuicyjnego Ubierania to motyw przewodni kursu, który stworzyłam dla Was w oparciu o 20 lat mojego doświadczenia w pracy z klientkami indywidualnymi w obszarze budowania ich szaf i stylu. Inside Your Style® to autorska metoda zbudowana na wiedzy między innymi z obszarów coachingu, mindfulness i psychologii. Jeśli chodzi Ci po głowie zmiana kariery - przyjrzyj się tej propozycji - to wcale nie musi oznaczać, że dziś rzucasz swoje dotychczasowe zajęcie, aby w 100% poświęcić się nowemu - to co jest piękne w tym zawodzie to to, że możesz robić dwie rzeczy jednocześnie do czasu, kiedy poczujesz się w nowej drodze na tyle silna, żeby zająć się tylko tym. A dzięki Twoim indywidualnym procesom, które rozhuśtamy w pierwszym module szkoły - poczujesz się silna BARDZO szybko.

MODUŁ 1  
INSIDE

MAJ, CZERWIEC 2024

6 tygodni / 6 lekcji + prace domowe, materiały, dodatki

Najmocniejszy i najważniejszy etap. To etap o TOBIE. Aby przygotować Ciebie do pracy w zawodzie Terapeutki Stylu musimy dosłownie "uśmiercić" wszystko co do tej pory myślałaś, że jest Twoje, a Twoje nie jest. To Twoje indywidualne procesy dotyczące wszystkich aspektów tej pracy - myślenia o sobie, Twojej gotowości na pracę z klientkami, Twoich ograniczających przekonań, poczucia własnej wartości, krytyka wewnętrznego, marzeń, gotowości na zmianę. Ale to też Twój proces poszukiwania Twojego stylu w Tobie - praca w Twojej szafie, budowanie Twojego indywidualnego Style Design i rozpalanie Twojej kreatywności i nowej pewności i odwagi do bycia sobą w pełni Twojego potencjału.

TWOJE REZULTATY

Po tym module poczujesz przypływ mocy i ekscytacji, będziesz miała poczucie, że tak blisko siebie nigdy jeszcze nie byłaś. Głowa wybuchnie Ci wiele razy i to jak klarownie zobaczysz wszystko co jest wokół Ciebie, może być dla Ciebie szokiem, ale to jest nam bardzo potrzebne do rozwoju! Droga do siebie to najbardziej fascynująca z dróg - a Ty już wiesz kim jesteś, czego chcesz od życia i od siebie, jak chcesz, żeby wyglądała Twoja kariera, teraz czas na ruch do zmiany!

MODUŁ 2 
TECH

LIPIEC, SIERPIEŃ 2024

4 - 6 tygodni / 4 - 6 obszernych lekcji + prace domowe, kwestionariusze, nagrania spotkań z klientkami, dodatki 

Teoria i technikalia – dowiecie się dokładnie krok po kroku jak będzie wyglądał proces z Waszymi klientkami. Będziecie mogły obserwować jak wygląda ta praca na żywych przykładach - nagranych specjalnie dla Was procesach klientek pro-bono! Obejrzycie jak to jest pracować z klientką zdalnie, ale też na żywo, pójdziemy nawet razem na zakupy, a Wy wszystko zobaczycie jak na filmie! Każdy etap uzupełniony zostanie odpowiednimi narzędziami, dokumentami, i kwestionariuszami  stworzonymi w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie z obszarów psychologii, life coachingu, NLP i mindfulness, które sprawdzają się w tej pracy dla mnie od lat i są nieodłączną częścią całości. Poprowadzę Was przez wszystkie te procesy za rączkę!

TWOJE REZULTATY

Po tym module poczujesz przypływ adrenaliny i energii - na pewno zrozumiesz wszystko - na czym polega metoda, jak nią pracować i zaczniesz powoli stosować testowe metody na swoich bliskich - jesteśmy coraz bliżej tego miejsca, w którym dzieje się magia, ale na pewno zaliczysz tutaj swoje kolejne momenty AHA! 

MODUŁ 3 
STYLE

SIERPIEŃ, WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK 2024

6-8 tygodni / 6 - 8 lekcji + prace domowe, szkolenia, nagrania spotkań z klientkami, materiały

Tworzenie indywidualnych Style Design dla naszych klientek, techniki opisów, budowania narracji, tworzenia nazw, wyszukiwanie najlepszych referencji. Praca w szafie naszych klientek, techniki zarządzania zasobami w szafach, ale też planowanie, zakupy, wyszukiwanie linków, DNA stylu, dziesiątki nowych marek dopasowanych do każdego stylu. Style świata, najbardziej stylowe osoby w świecie mody, pokazy, projektanci i to jak wykorzystywać trendy w budowaniu stylu, bez konieczności sztywnego się ich trzymania - ale też stylizacje na żywo i online i wiele wiele innych informacji z zakresu budowania stylu!

TWOJE REZULTATY

Z tego modułu wyjdziesz przede wszystkim z ogromną dawką wiedzy dotyczącej budowania sylwetki, zakupów online i na żywo, technik i sposobów na to, żeby pokazać swojej klientce to co dla niej jest najlepsze, poznasz moje wszystkie triki zakupowe i stylizacyjne i odkryjesz w sobie jeszcze większą frajdę z tego kim właśnie się stajesz! Dodatkowo nauczysz się "czytać modę" i wykorzystywać ją najlepiej jak się da!

MODUŁ 4 
BUSINESS

LISTOPAD, GRUDZIEŃ 2024 

6 lekcji - 6 tygodni + prace kreatywne, zadania domowe

Ten moduł pozwoli Ci na stworzenie Twojej firmy od zera – to jeden z najważniejszych modułów kursu, ponieważ nawet jeśli będziesz genialna w tym wszystkim czego nauczysz się na kursie, ale nie będziesz wiedziała jak to sprzedać - to nic się nie wydarzy. I dla tego modułu jednym z najważniejszych etapów przygotować będzie etap pierwszy. W tym module omówimy sprawy formalne, przygotuję Cię do Twoich sesji wizerunkowych, porozmawiamy o tworzeniu marki osobistej i zbudujemy Twoją strategię komunikacji w social mediach.  Narracja, tone of voice, stylistyka i narzędzia z jakich korzystać, aby zaistnieć na rynku i działać po swojemu!

TWOJE REZULTATY

Czas na realne działania w kierunku budowania Twojego wymarzonego biznesu! Ten moduł da Ci wszystkie niezbędne informacje do tego jak stworzyć swój biznes - ale też REALNE NARZĘDZIA do pracy ze swoją marką osobistą w social mediach i online!  

CERTYFIKACJA

Jeśli zdecydujesz się na pakiet GOLD lub PLATINUM - będziesz zdawała egzamin, aby zdobyć swój nowy zawód. Będzie polegał na przeprowadzeniu przez każdą z Was pełnego procesu z klientką pro-bono, nagraniu sesji coachingowej audio dla celów egzaminacyjnych i przygotowania pracy pisemnej uzupełnionej o dokumentację fotograficzną. Świadectwem zdanego egzaminu będzie Certyfikat Terapeuty Stylu - zawód coach, mentor - numer 235920 ("Placówka szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00120/2023) w pracy metodą Inside Your Style, a Ty otrzymasz zestaw narzędzi i materiałów graficznych sygnowanych Stylewatch Academy, które pozwolą Ci na efektywne i sprawne prowadzenie swojego biznesu.

wizcertyfikat i zaswiadczenie_edited_edi

"Szkoła Inside Your Style to do tej pory moja najlepsza decyzja dotycząca rozwoju osobistego. 
Sylwia stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której moja świadomość i pewność siebie mogła się rozwijać a wspaniała grupa kobiet (inne uczennice :) kibicowała z radością tym zmianom. Przez te kilka miesięcy moja świadomość poszybowała w kosmos i nie zamierza się zatrzymać! 
To doskonałe miejsce dla kobiet, które poczuły, że potrzebują zmiany w życiu. To miejsce, w którym można zbudować pewność siebie i przygotować się do nowej zawodowej roli. To również spotkanie z niesamowitymi kobietami, które zostanie w nas znacznie dłużej niż trwa ten kurs :) Sylwia jest cudowną nauczycielką, która elastycznie reagowała na nasze potrzeby dostosowując program do charakteru grupy, przez co każdy w swoim tempie mógł pracować nad sobą i krok po kroku zdobywać niezbędne umiejętności potrzebne w roli Terapeutki Stylu. Dziękuję Sylka"

GABI

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO

PRZED NAMI NAPRAWDĘ DUŻO PRACY!

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

IMG_8883.JPG

Przed Tobą zupełnie nowa odsłona szkoły w nowej formie  - KURSU ONLINE!

Po 3 edycjach szkoły w formie stacjonarnej i zdalnej zrozumiałam, że to będzie najlepszą z możliwych opcji dla Was. Wcześniej nagrane i przygotowane lekcje, które w każdej wygodnej chwili możecie obejrzeć na platformie i przerabiać je w swoim tempie. Dostęp do kolejnego modułu będzie przyznawany dopiero po przejściu poprzedniego, tak, aby Twój rozwój następował po zaplanowanej przeze mnie ścieżce. Lekcje, filmy, nagrania i materiały będą pojawiały się na platformie sukcesywnie, ponieważ to pierwszy raz kiedy Tworzę ten kurs dla Was i tworzę go w czasie rzeczywistym dlatego możliwe będą również przesunięcia lub to, że pojawi się znacznie więcej lekcji niż przewidziałam!

 

W każdym miesiącu mogą pojawić się - i z mojego doświadczenia wnioskuję, że na pewno się pojawią - dodatkowe niezaplanowane spotkania online w formie LIVE w grupie na FB, które będą niezbędne do pełniejszego zgłębienia przerabianych w danych modułach tematów. Każde z tych spotkań będzie nagrywane i dostępne dla wszystkich uczennic grupy na platformie Stylewatch Academy przez 12 lub 24 miesiące - w zależności od tego jaki pakiet wybrałaś.

ZOBACZ CO MÓWIĄ O KURSIE JEGO UCZESTNICZKI

"Wszystkim dziewczynom, które chcą coś
zmienić polecam tę szkołę."

ANITA O INSIDE YOUR STYLE® SCHOOL

@anitajanicka_kalcov

Dot Wzór

KTÓRY WARIANT WYBIERASZ?

TWOJA INWESTYCJA

KURS

SILVER

7 999 zł

Płatność jednorazowa

lub

4 x 2200 zł

4 raty (płatne co 2 miesiące)

 • Materiały szkoleniowe ze wszystkich modułów (Inside, Tech, Style, Business) w formie nagranego kursu, dostępne na specjalnej platformie online przez 12 miesięcy* (24h/7)

 • Komplet dokumentów i kwestionariuszy przygotowanych do pracy z klientkami indywidualnymi,

 • Know-how tworzonego przez lata systemu indywidualnych procesów transformacji stylu, 

 • Zestaw narzędzi stworzonych w oparciu metody z obszarów coachingu stylu, NLP i mindfulness, 

 • Twój własny proces transformacji IYS

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

KURS

GOLD

ZOSTAŁO TYLKO 2 MIEJSCA!

10 999 zł

Płatność jednorazowa

lub

4 x 3000 zł

4 raty (płatne co 2 miesiące)

 • Materiały szkoleniowe ze wszystkich modułów (Inside, Tech, Style, Business), dostępne na specjalnej platformie online przez 12 miesięcy* (24h/7)

 • Komplet dokumentów i kwestionariuszy przygotowanych do pracy z klientkami indywidualnymi,

 • Know-how tworzonego przez lata systemu indywidualnych procesów transformacji stylu, 

 • Zestaw narzędzi stworzonych w oparciu metody z obszarów coachingu stylu, NLP i mindfulness, 

 • Twój własny proces transformacji IYS

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

DODATKOWO W TYM PAKIECIE:

 • 6 spotkań na zoom (raz w miesiącu)

 • Egzamin końcowy 

 • Certyfikacja  Inside Your Style Style Therapist

 • NOWY ZAWÓD WPISANY DO REJESTRU

KURS

PLATINUM

BRAK MIEJSC

14 999 zł

Płatność jednorazowa

lub

4 x 4000 zł

4 raty (płatne co 2 miesiące)

 • Materiały szkoleniowe ze wszystkich modułów (Inside, Tech, Style, Business), dostępne na specjalnej platformie online przez 12 miesięcy* (24h/7)

 • Komplet dokumentów i kwestionariuszy przygotowanych do pracy z klientkami indywidualnymi,

 • Know-how tworzonego przez lata systemu indywidualnych procesów transformacji stylu, 

 • Zestaw narzędzi stworzonych w oparciu metody z obszarów coachingu stylu, NLP i mindfulness, 

 • Twój własny proces transformacji IYS

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

DODATKOWO W TYM PAKIECIE:

 • 6 spotkań na zoom (raz w miesiącu)

 • Egzamin końcowy - OBRONA NA ŻYWO

 • Certyfikacja  Inside Your Style Style Therapist

 • NOWY ZAWÓD WPISANY DO REJESTRU

💎 💎 💎

 • WEEKEND W WILLI NAD MORZEM!!

 • wspólna kolacja w Warszawie 

 • profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykorzystasz w swoim biznesie!

 • KONSULTACJA 1:1 75 MINUT ZE MNĄ!

 • Szablon Twojej WŁASNEJ strony internetowej*

Weekend w willi nad morzem

PLATINUM

27-29.09.2024

"Odpoczywam kiedy jest ładnie". Przez dwa lata szukałam miejsca doskonałego, takiego w którym czuję, że rosnę tylko dlatego, że w nim jestem. Miejsca inspirującego do pięknych zmian, mierzenia wyżej i sięgania po więcej. I nareszcie je znalazłam!

 

Tilia Authentic Home, to miejsce stworzone z dbałością o każdy detal - od kubeczków, przez ręczniki, pościel, meble, po rozkład dormitoriów, materiały, światło i dźwięk, kolory i struktury. 

Dom położony jest we wsi Mikoszewo, 3h autem z Warszawy, przy samym ujściu Wisły, blisko lasu i morza. (Jeśli wolisz jechać pociągiem - na pewno uda mi się zorganizować Ci odbiór z dworca Gdańsk Główny)

Uwaga! W razie problemów z płatnością, napisz na: hello@stylewatchacademy.com

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO

Kto poprowadzi kurs?

_edited_edited.jpg

Sylwia Antoszkiewicz

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie.

 

Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Z każdym dniem coraz bardziej zakochuję się w tej metodzie! Moje kursantki również! Ich własne odkrycia,  transformacje i progres są ogromne - proporcjonalne do indywidualnej gotowości.

Bardzo wierzę, że aby móc pomagać innym - najpierw my same musimy zrobić porządek w swoich sercach i głowach, otworzyć się na procesy i rosnąć - w swoim tempie - aby powoli stawać się najlepszą z możliwych inspiracji do zmiany dla innych. Praca z ubraniami to tylko pretekst i kropka nad "i" znacznie większych zmian niż te w naszych garderobach.

Jeśli Ty też, serdecznie zapraszam Cię do mojej szkoły!

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach.

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego.

CO TERAZ?

MASZ DWIE MOŻLIWOŚCI

Nadal działać samodzielnie

... co w praktyce oznacza, że zostajesz tu, gdzie jesteś teraz (i to na długo!) albo posuwasz się do przodu, ale w żółwim tempie.

Frustrujesz się pracą, która nie daje Ci ani spełnienia, ani dobrych (naprawdę dobrych!) zarobków.

Kilka razy w tygodniu budzisz się z poczuciem totalnego bezsensu.

Czas przecieka Ci przez palce. Tydzień za tygodniem. Miesiąc za miesiącem. Rok się kończy, Tobie się wydaje, że masz przecież jeszcze dużo czasu, no właśnie - masz? Ty wiesz najlepiej.

Pozwolić sobie pomóc

... i skorzystać z mojego doświadczenia.

A dzięki temu dużo szybciej zrealizować swoje marzenia o pracy w branży mody i mieć poczucie, że jesteś zawodowo na właściwym miejscu. W końcu tyle na to czekałaś! Yeah!

Ta decyzja będzie wymagała Twojego zaangażowania (czasowego, finansowego, emocjonalnego). Ale będę w tym procesie razem z Tobą. Podobnie jak inne Wspaniałe Kobiety z naszej szkoły!

Co wybierasz?

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Nigdy nie pracowałam jako stylistka - czy ten kurs to coś dla mnie?

To nawet lepiej! A tak naprawdę nie ma to znaczenia

Brałam już udział w kursach dla stylistek - czy dowiem się czegoś nowego?

Skoro ciągle szukasz informacji, to jest szansa, że czujesz, że Ci czegoś brakuje. 

To nie jest kurs, który uczy dobierania ubrań na podstawie analizy kolorystycznej i typów sylwetek. To program, w którym dostajesz narzędzia do pracy, ale przede wszystkim - sama przechodzisz głęboką transformację na dwóch obszarach - osobistym i zawodowym. Po to, aby z ekscytacją i pewnością siebie transformować swoje klientki - nie tylko w obszarze pracy z ubraniami - ubieranie to wisienka na tym wspaniałym torcie!

Nie mam jeszcze działalności gospodarczej i dopiero planuję rozpoczęcie pracy z kobietami w branży modowej/jako stylistka. Czy to szkoła dla mnie?

To świetnie! Kurs da Ci wszystkie niezbędne narzędzia, wiedzę, odpowiedni mindset i specjalizację! A dzięki wsparciu (mojemu i innych Kursantek) znacznie szybciej otworzą się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Co jeśli od kilku lat pracuję już w branży modowej? Czy skorzystam ze szkoły?

W szkole poznasz moją autorską metodę, której nie uczy nikt inny. A doświadczenie moich Kursantek z poprzednich edycji Szkoły pokazuje, że nawet te, które pracowały w branży od 20 lat, odkryły w niej zupełnie nowe obszary (i narzędzia) do pracy - z korzyścią dla nich samych i ich klientek!

Kiedy zwróci mi się inwestycja w szkołę?

Wiele zależy od Twojego zaangażowania (tylko Ty wiesz, jak bardzo chcesz wejść w ten proces). Założenie jest takie, że pozyskanie tylko 3 klientek na proces Inside Your Style® sprawi, że zwróci Ci się cała inwestycja w najdroższy pakiet PLATINUM. Z nawiązką.To całkiem realne, prawda? Zresztą w szkole dostaniesz wszystkie narzędzia do tego, abyś zaczęła zarabiać jak najszybciej!

 

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Szkoła startuje 15.05.2024.

Wcześniej jednak dostaniesz dostęp do bonusów (które przysługują wszystkim, którzy dołączą do szkoły w terminie 21-28.03.2024). Jestem przekonana, że te bonusy umilą Ci czas oczekiwania i pozwolą Ci go efektywnie wykorzystać! Na pewno nie będziesz się nudzić!

Dane do logowania na platformie otrzymasz mailem od razu po zakupie lub – w przypadku płatności przelewem tradycyjnym – w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty.

Nauka w szkole ma formułę hybrydową  - obejmuje zarówno dostęp do nagrań, które będą umieszczone na platformie i będą dla Ciebie dostępne 24h/7 - oraz sesje na żywo (w pakietach GOLD i PLATINUM).

 

Czy od razu będę mieć dostęp do wszystkich materiałów?

Nie! Szkoła to bardzo obszerny program, dlatego będę Ci je udostępniać stopniowo.

Najpierw moduł 1, potem moduł 2 itd. W międzyczasie będziemy się spotykać na sesjach Q&A na żywo, a ich nagrania również stopniowo będą trafiały na platformę (do późniejszego odtworzenia).

Jak długo mogę korzystać z materiałów?                           

Dostęp do nagrań na platformie otrzymujesz na 24 miesiące (jeśli kupujesz w terminie 21-28.03) lub na 12 miesięcy (jeśli kupujesz od 29.03) – przez ten czas możesz z nich korzystać tak często, jak potrzebujesz.                                                                                                            

                                                                                                                             

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup?                       

Tak, wystawiam faktury VAT do każdego zamówienia. Wystarczy, że podasz swoje dane. Dokument otrzymasz mailem zaraz po zakupie.           

                                                                              

Zapłaciłam za kurs, ale nie dostałam danych do logowania. Co mam zrobić?

Przejrzyj foldery „Spam” i „Oferty” i sprawdź, czy nie ma w nich maila. Jeśli nie możesz go znaleźć, wejdź na stronę: https://courses.stylewatchacademy.coml/wp-login.php, wpisz adres e-mail użyty do zakupu warsztatui skorzystaj z opcji zmiany hasła. Jeśli i ta metoda nie zadziała, napisz do mnie: hello@stylewatchacademy.com – razem znajdziemy rozwiązanie. 🙂

                                                                                                                                      

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby odtworzyć nagranie na platformie?

Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu i zaktualizowaną przeglądarką (dzięki temu wszystkie pliki wyświetlą Ci się prawidłowo).

 

Czy do szkoły jest specjalna grupa na FB?

Tak, sesje Q&A i LIVE'y odbywają się w specjalnej grupie. To przestrzeń, w  której budujemy społeczność, wspieramy się nawzajem, przeglądamy się w procesach innych jak w lustrze i odważamy się robić rzeczy, które są możliwe tylko w grupie kobiet, które postanowiły odważnie wziąć sprawy swojej kariery w swoje ręce.

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO

Masz wątpliwości lub inne pytania?

Napisz do mnie: sylwia@stylewatchacademy.com lub umów się ze mną na rozmowę telefoniczną!  

bottom of page