top of page

Zapraszam Cię na konsultacje indywidualne, warsztaty stacjonarne, webinary, kursy online i wydarzenia specjalne.

To Ty najlepiej wiesz czego najbardziej w tym momencie potrzebujesz.

"Nie chodzi o to, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu, chodzi o to, aby nauczyć się w niej rozpychać."

Sylwia Antoszkiewicz

Moją misją jest wspieranie kobiet w odnajdywaniu stylu płynącego z serca. Każda z nas jest w innym miejscu swojej życiowej ścieżki i potrzebuje innej formy wsparcia. 

IMG_3883.jpg

WARSZTATY

Stacjonarne i wyjazdowe warsztaty rozwojowe dla kobiet organizuję regularnie - ze względu na duże zainteresowanie daję znać zapisanym na listę oczekujących w pierwszej kolejności, co sprawia, że informacje rzadko przedostają się poza grupę. Zachęcam do zapisu do newslettera!

MENTORING

Program mentoringowy stworzony dla kobiet, które rozwijają swoją karierę w branży mody, lub dopiero o tym marzą. Chcesz być Stylistką, Terapeutką Stylu lub Doradczynią Wizerunkową, a nie wiesz od czego zacząć lub utknęłaś w drodze do sukcesu? Ten program jest dla Ciebie.

WYKŁADY

Pracujesz w firmie pełnej kobiet i masz przeczucie, że mój wykład mógłby być dla nich inspirujący? Szukasz pomysłu na firmowe warsztaty rozwojowe, wyjazd integracyjny, warsztat wyjazdowy?  

Chcesz porozmawiać ze mną o  swoich wyzwaniach
w ruchu do zmiany, budowaniu marki osobistej
lub karierze w branży mody?


 SPOTKAJMY SIĘ!

Tutaj możesz zarezerwować termin spotkania mentoringowego i opłacić wybraną usługę.

Po wybraniu terminu, zobaczysz okienko z miejscem na Twoją wiadomość. Napisz w nim koniecznie, o czym chcesz porozmawiać. Dzięki temu będę mogła lepiej przygotować się do naszego spotkania!

PS. W razie problemów, wyślij maila na: hello@stylewatchacademy.com

Twoja przeglądarka nie wyświetla kalendarza powyżej?

GIFT 
 
VOUCHER

VISUAL_VOUCHER_edited.jpg

Bez względu na okazję - najlepszym prezentem jaki możesz sprawić ważnej dla siebie osobie jest inwestycja w jej zasoby. 

Nawet jeśli tą osobą jesteś Ty. A właściwie TYM BARDZIEJ. 

I właśnie dlatego oddaję w Twoje ręce 3 opcje voucherów prezentowych - 300, 500 i 1000 pln - do wykorzystania na dowolny cel z mojej oferty na cały nadchodzący rok 2024*. Zakupiony voucher wraz z kodem będziesz mogła - Ty, lub obdarowana osoba - wykorzystać przy zakupie biletów na moje: warsztaty, eventy, sesje mentoringowe, webinary lub kursy online. Voucher w formie pieknej półprzezroczystej karty wraz kopertą wyślemy do Ciebie kurierem na nasz koszt - to czy otrzymasz go przed Bożym Narodzeniem zależy od kilku czynników - dowiedz się więcej    

* voucher do wykorzystania w roku 2024, wartość zakupu powinna być równa lub tak wysoka jak wartość vouchera

- nie zwracamy różnicy, można ją będzie wykorzystać przy kolejnych zakupach.

VOUCHER PODARUNKOWY

O WARTOŚCI:

300 PLN

Do wykorzystania na dowolny cel z oferty Sylwii Antoszkiewicz: warsztaty, eventy, sesje mentoringowe, webinary lub kursy online.

500 PLN

Do wykorzystania na dowolny cel z oferty Sylwii Antoszkiewicz: warsztaty, eventy, sesje mentoringowe, webinary lub kursy online.

1000 PLN

Do wykorzystania na dowolny cel z oferty Sylwii Antoszkiewicz: warsztaty, eventy, sesje mentoringowe, webinary lub kursy online.

ZAPISZ SIĘ DO

NEWSLETTERA

Zapis na listę gwarantuje Ci to, że jako pierwsza dowiesz się o wszystkich nowych wydarzeniach, otrzymasz dostęp do limitowanych ofert specjalnych i produktów „for subscribers only"

oraz do wszystkiego czym nie dzielę się nigdzie indziej.

bottom of page