top of page
447534854_3892480467651096_1556055320633954542_n.jpg
Asset 1_3x.png

13.06.2024, GODZ. 20:00 - DARMOWY WEBINAR  

dla zestresowanych kobiet odkładających swoje wymarzone zawodowe życie na później

5 PUŁAPEK PROKRASTYNACJI

– jak je rozpoznać, rozbroić i skutecznie się ich pozbyć

 

Dołącz do webinaru i raz na zawsze pożegnaj to, co Cię trzyma przed ruchem do zmiany!

Jeśli nie widzisz formularza, kliknij tutaj

Zapis na webinar jest jednoznaczny  z akceptacją mojej Polityki prywatności  i zapisem na newsletter, z którego wyślę Ci link do szkolenia.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Jeśli nie chcesz dołączać do mojego newslettera, możesz wykupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres: hello@insideyourstyle.pl

ZAPISY NA WEBINAR KOŃCZĄ SIĘ ZA:

Skąd pomysł na taki webinar?

„Nie mam na nic czasu”

„Życie przecieka mi przez palce”

„Nie umiem się zmobilizować”

„Zamiast budować swoją markę, tonę w bieżączce i codziennych obowiązkach”

„Nigdy tego wszystkiego nie ogarnę”

„Cały dzień siedziałam nad pracą i nic nie zrobiłam”

„Nic się nie stanie jak zacznę to pojutrze, deadline jeszcze daleko”

Od 20 lat pracuję z kobietami, które utknęły w swoim życiu zawodowym i cały czas słyszę te i podobne zdania. Zresztą ja sama też mam trochę w tej kwestii na sumieniu. Akurat ten zestaw wymówek sama skutecznie przez wiele lat stosowałam wobec siebie i zadań, które - wiem to dziś - były na tamtym etapie najważniejsze. A jednak - z jakiegoś powodu - odkładałam je na ostatnią chwilę. Albo na wieczne nigdy. Wielokrotnie miałam poczucie porażki, frustracji i stresu związanego z odkładaniem wszystkiego na później, aż za dobrze znam uczucie wewnętrznego pocenia się i realizowania zadań na szybko, bo zaraz deadline, co zazwyczaj skutkowało tym, że robiłam wszystko byle jak, albo przynajmniej nie tak dobrze jak bym mogła lub chciała. Nie raz było mi po prostu wstyd. Szczególnie pamiętam jedną sytuację kiedy znajoma business woman poprosiła mnie o stworzenie kursu na jej platformę, a ja odkładałam to tak długo, że w ostateczności zrobiłam to po prostu tak źle, że efekt nigdy nie ujrzał światła dziennego. Wtedy powiedziałam sobie STOP. Nigdy więcej.

Tego okropnego dnia podjęłam decyzję i uparłam się, że znajdę sposób na swoją prokrastynację. I zrobiłam to.

Czy wiesz, że:

1. W latach 70-tych zaledwie 5% dorosłych uznawano za osoby chronicznie prokrastynujące, dziś odsetek ten wzrósł do 20%

2. 25% dorosłych twierdzi, że zwlekanie z ważnymi dla nich działaniami, jest cechą definiującą ich osobowość

3. W miarę jak zacierają się granice między pracą, a życiem codziennym, prokrastynacja staje się coraz bardziej powszechna, szczególnie w postaci odwlekania pójścia spać?

4. Kobiety dwukrotnie częściej niż mężczyźni cierpią na problemy związane z prokrastynacją

5. Więcej osób zmaga się z prokrastynacją niż z alkoholizmem, uzależnieniami i depresją

Żródło: https://thrivemyway.com/procrastination-statss/ #procrastination-statistics-trends-and-facts
 

Dlatego dziś chciałabym się z Tobą podzielić doświadczeniem swoim i kobiet, z którymi miałam przyjemność pracować przez ostatnie lata i skutecznymi sposobami na rozpoznanie i rozpracowanie 5 pułapek prokrastynacji. I pokazać Ci, na naszym przykładzie, że bez względu na to co o sobie myślisz, jakie są dzisiaj Twoje nawyki i przekonania - prokrastynacja to tylko jeden z elementów procesu i być może Twoja ostatnia kłoda na drodze do zmiany! 

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

•    nie podejmujesz działania w ważnych dla Ciebie sprawach, mimo że masz do tego wszelkie zasoby,
•    tkwisz ze swoimi pomysłami i planami (np. na rozwinięcie marki) w tym samym miejscu od wielu miesięcy, albo nawet lat,
•    robisz codziennie milion rzeczy, ale żadna z nich nie przybliża Cię do realizacji Twoich największych celów i marzeń,
•    często nawet nie zauważasz momentu, kiedy odrywasz się od pracy i zaczynasz robić coś, co pracą nie jest,
•    trudno Ci wytrwać w swojej rutynie i kolejnych postanowieniach o efektywnych działanich i budowaniu wspierających nawyków (przez co Twój biznes jest ciągle w powijakach),
•    nie umiesz odpoczywać, od razu wpadasz w poczucie winy, że przecież mogłabyś w tym czasie zrobić „coś sensownego”,
•    często stresujesz się, że na pewno o czymś zapomniałaś i czegoś znowu nie zrobiłaś,
•    nie rozumiesz, dlaczego innym się udaje a Tobie nie, więc tylko z nutką zazdrości patrzysz, jak inni realizują swoje zawodowe plany i misje – nawet popołudniu po etacie, i to mając dzieci!
•    na koniec dnia (na przemian) wkurzasz się albo masz wyrzuty sumienia, że z Twojej listy to-do niewiele ubyło, a przecież przez cały dzień zasuwałaś jak ten chomik w kołowrotku,
•    chodzisz spać później niż sobie to założyłaś a przed snem obiecujesz sobie, że jutro już na pewno (!) będzie inaczej…
… ale NIE JEST! Więc znów wkurzasz się na siebie, masz dość, i tak w kółko.

STOP. Tak nie musi być. Pokażę Ci, jak wyrwać się z tego błędnego koła. Zapisz datę 13.06.2024 (godz. 20:00) w kalendarzu i przyjdź koniecznie na mój bezpłatny webinar.
 

Dot Wzór

Johann Wolfgang Goethe

Podczas webinaru:

  • poznasz 5 pułapek prokrastynacji – dowiesz się, czym jest prokrastynacja oraz  nauczysz się zauważać ten moment, kiedy nieświadomie wpadasz w jej macki,

  • powiem Ci, co dokładnie zrobić, aby kolejny raz jej nie ulec i nie wpaść w te same „koleiny”,

  • przeprowadzę Cię przez proces, który pozwoli Ci przyjrzeć się temu, gdzie jesteś, gdzie chcesz być, i czego potrzebujesz, żeby tam dotrzeć,

  • porozmawiamy o tym, co najczęściej blokuje nas przed tym, żeby sięgać po to, czego chcemy - i jak się tych blokad pozbyć!

  • pokażę Ci, co tracisz, tkwiąc w miejscu, w którym dłużej już nie chcesz być,

  • opowiem Ci o tym, od czego zacząć i podzielę się z Tobą moimi sposobami na radzenie sobie z odwlekaniem spraw na później, co doprowadziło mnie do miejsca, o którym jeszcze kilka lat temu nie śmiałam nawet marzyć!
     

 

I być może właśnie dzięki temu poczujesz wiatr w swoich żaglach i podejmiesz decyzję dzięki, której postawisz na nogi wszystkie odkładane plany zawodowej jeszcze tego lata! Może po to właśnie weszłaś na tą stronę? :)

Tylko na webinarze dostaniesz dostęp do najlepszej oferty i wyjątkowych warunków zapisu na intensywny 60-dniowy letni program mentoringowy Inside Your® Personal Brand Summer Camp! 

IMG_5949.JPG

Kiedy zaczynałyśmy pracę z Sylką myślałam, że jestem gotowa na zmianę, naprawdę byłam pewna, że tak jest! Bardzo szybko jednak okazało się, że jestem zamurowana własnymi blokadami i dopiero krok po kroku zdejmując z siebie wszystko co sobie tam nabudowałam sprawiło, że poczułam lekkość i otwartość na zmianę. A ta przyszła BARDZO SZYBKO!

Karolina

_edited_edited.jpg

Kto poprowadzi webinar?

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie. Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach. 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego. 

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring. 

Sylwia Antoszkiewicz

Dot Wzór

Zapisz się na bezpłatny webinar „5 PUŁAPEK PROKRASTYNACJI”

i raz na zawsze uwolnij się od ciężaru odkładania swojego życia na później!

Zapis na webinar jest jednoznaczny  z akceptacją mojej Polityki prywatności  i zapisem na newsletter, z którego wyślę Ci link do szkolenia.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Jeśli nie chcesz dołączać do mojego newslettera, możesz wykupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres: hello@insideyourstyle.pl

Copyright © 2023 STYLEWATCH ACADEMY.  All rights reserved.

 

bottom of page