top of page


INSIDE YOUR®
PERSONAL BRAND

PROGRAM MENTORINGOWY

START: 4 lipca 2024

IMG_5949.JPG

60-dniowy program mentoringowy, który pomoże Ci zbudować markę osobistą, o której zawsze marzyłaś. Dzięki intensywnemu wsparciu, przekujesz swoją wiedzę i pasję w autentyczny wizerunek, który przyciągnie uwagę i zaufanie Twoich odbiorców. Dopracuj swoją wizję, zaplanuj działania i wprowadź je w życie już tego lata!

Sylwia Antoszkiewicz, założycielka platformy STYLEWATCH ACADEMY, mentorka, edukatorka i autorka metody Inside Your Style® i Inside Your® Personal Brand

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK MIEJSC:

SPRAWDŹ, CZY TO PRZYPADKIEM NIE O TOBIE:

✔️ Masz głowę pełną pomysłów, ale nie wiesz, jak dotrzeć ze swoim przekazem do odpowiednich odbiorców?

✔️ Pracujesz na etacie, ale wciąż masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, chcesz zacząć konsekwentnie budować swoją pozycję w firmie?

✔️ Kiedy zakładałaś działalność, pracowałaś tyle, że zupełnie nie miałaś czasu ani sił, by porządnie zająć się swoją identyfikacją i wizerunkiem w sieci,  przez co teraz Twoja firma rozwija się wolniej niż byś chciała?

✔️ W niedługim czasie planujesz wyjść do świata ze swoją działalnością, ale nie wiesz, jak zbudować wiarygodność i pokazać, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?

✔️ Masz wiedzę, doświadczenie i umiejętności, ale wciąż za słabo je monetyzujesz?

✔️ Widzisz, że w dzisiejszym świecie ludzie wyrabiają sobie opinie na podstawie tego, co widzą w sieci, dlatego chcesz kształtować swój wizerunek świadomie?

✔️ Mimo tego, że wiesz kim jesteś i co możesz dać światu, nie masz pomysłu na to, jak się wyróżnić?

✔️ Działasz w sieci od pewnego czasu, z lekką zazdrością patrzysz, jak osoby z krótszym stażem w Twojej branży są zapraszane do wystąpień gościnnych w roli eksperta, a Ty wciąż nie zbudowałaś sieci wartościowych kontaktów i wciąż masz za mało klientów?

✔️ Bujasz się z brakiem czasu, brakiem pewności siebie, brakiem pomysłu na strategię działania i brakiem motywacji?

Te sytuacje najczęściej sygnalizują, że Twoja marka osobista nie jest wystarczająco silna, rozpoznawalna i nie wyróżnia się na tle konkurencji.

 

Jeśli tego nie zmienisz:

- będziesz pomijana  przy okazji ciekawych projektów lub współprac, mimo że masz odpowiednie kompetencje;

- Twoje posty w mediach społecznościowych nie będą przyciągały uwagi i nie będą angażowały odbiorców;

- potencjalni klienci będą wybierać konkurencję, ponieważ ich marka wydaje się bardziej wiarygodna i rozpoznawalna;

- Twoja strona internetowa lub profil w SM zginą pośród dziesiątek innych podobnych;

- Na rozmowach o pracę i spotkaniach biznesowych będziesz długo tłumaczyć, czym się zajmujesz i jaką wartość możesz zaoferować,

- Twoje oferty lub propozycje współpracy często będą pozostawały bez odzewu...

BRZMI ZNAJOMO? BARDZO?

A JEŚLI MYŚLISZ, ŻE:

Nie potrzebujesz marki osobistej, bo pracujesz na etacie.

Mam dla Ciebie złą wiadomość, Ty też jesteś marką. I to od tego jak świadomie ją tworzysz zależy czy będziesz brana pod uwagę przy awansach, dużych projektach czy relokacjach.

Badania pokazują, że silna marka jest dla wielu rekruterów ważniejsza niż mocne CV.

Nie potrzebujesz marki osobistej, bo nie masz „takich ambicji”, „nie planujesz otwierać swojego biznesu” i w ogóle „masz gdzieś cały ten internet”.

No to mam dla Ciebie drugą złą wiadomość – każdy z nas jest marką. Jeff Bezos powiedział, że "Twoja marka to to, co ktoś o Tobie mówi kiedy nie ma Cię w pokoju". I ja się z nim zgadzam! Zastanów się, jak wyglądają spotkania z Twoimi klientami / przełożonymi, kiedy negocjujecie Twoje wynagrodzenie lub awans? Jaką masz wtedy pozycję? To Twoja marka osobista decyduje o Twojej sile (albo jej braku) we wszystkich tego typu rozmowach.

 

Brak spójnego i unikatowego wizerunku utrudnia budowanie zaufania, przyciąganie uwagi oraz nawiązywanie wartościowych relacji biznesowych – niezależnie od tego, czy działasz w internecie czy pracujesz na etacie.

Nie wiesz, jak się za to zabrać? A jednocześnie szkoda Ci czasu na rozwleczone kursu, których nigdy nie wdrożysz w życie? Świetnie się składa, bo...

INSIDE YOUR® PERSONAL BRAND

Przygotowałam coś, co pozwoli Ci ruszyć z miejsca jeszcze tego lata:

60-dniowy program mentoringowy, który pomoże Ci zbudować markę osobistą, o której zawsze marzyłaś.

Jeśli myślisz, że to kolejny program z setkami godzin teorii, której nigdy nie wykorzystasz – zaskoczę Cię. Metoda Inside Your® Personal Brand to coś zupełnie innego – to przede wszystkim Twoja realna praca - skupiamy się na działaniu, nie na nauce. Przekazuję Ci konkretne, praktyczne kroki, które możesz (a nawet musisz!) od razu wdrożyć w życie. OD RAZU! Dzięki temu po 60 dniach będziesz w miejscu, w którym Twoje koleżanki przy swoich "standardowych" działaniach będą może za rok. Albo wcale.

Ten program opiera się na trzech filarach:

1. Minimum teorii, maksimum działania

W trakcie 8 sesji na żywo dostajesz ode mnie dokładnie tyle wiedzy, ile potrzebujesz do wdrożenia jednej, konkretnej rzeczy, nad którą pracujemy w danym tygodniu. Dzięki temu nie tracisz czasu na chaotyczne działania i nie czujesz się przytłoczona wielością opcji... i możesz działać szybciej!

2. Moje indywidualne wsparcie

Na grupie dla uczestniczek programu oraz podczas moich dyżurów, sesji Q&A na zoom będę Cię wspierać w sprawnym wdrażaniu wiedzy oraz służyć radą w przypadku pojawiających się pytań/wyzwań. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi!

3. Zaangażowanie, motywacja, relacje

Dzięki udziałowi w programie – a zwłaszcza partnerstwie produktywności oraz grupie na FB – poznasz Kobiety podobne do Ciebie, z podobnymi wyzwaniami i celami. Taka kobieca grupa daje niesamowitą energię i motywację do działania! Jest tylko jeden „szkopuł” – Twoje zaangażowanie jest tu absolutnie kluczowe! Bez niego nic się nie zadzieje. Ale z nim – wskoczysz na zupełnie nowy poziom. Obiecuję!

Co zyskasz, dołączając do programu?

Możliwość realizacji swojego potencjału
Ten program wyciśnie Twoje talenty, wiedzę i ambicje jak cytrynę! Nie pozwolę, by jakikolwiek z Twoich (świetnych) biznesowych pomysłów dłużej leżał zakurzony na dnie szuflady.
Jasny kierunek i plan działań
Pomogę Ci precyzyjnie określić najbliższe działania, żebyś nie marnowała czasu i nie musiała niepotrzebnie testować rozwiązań, które ja już przetestowałam w swojej marce i wiem, co działa (a co nie).
Markę opartą na solidnych podstawach
Nauczysz się świadomie kreować swoją markę osobistą, która – przy odpowiednich działaniach z Twojej strony – zapewni Ci dopływ klientów przez długie lata!

Dopracuj wizję swoję marki, zaplanuj działania i wprowadź je w życie już tego lata!

HARMONOGRAM

OTO NASZ PLAN DZIAŁANIA

Program będzie odbywał się w formie spotkań na żywo i będę w nim na bieżąco odpowiadać na Twoje indywidualne potrzeby.

 

Czas trwania: lipiec - sierpień 2024

 • Sesje na żywo będą dopasowane do potrzeb uczestników.
 • Po każdej sesji otrzymasz materiały do pracy własnej.
 • Mój codzienny „dyżur” w zamkniętej grupie na FB,
 • Codzienna dawka motywacji i wsparcia w formie zadań, pytań i zagadnień do przemyślenia w formie workbooka,
 • Każde spotkanie będzie nagrywane i dostępne na platformie kursowej przez 12 miesięcy, dzięki czemu będziesz mogła wrócić do nich w dowolnej chwili!
TYDZIEŃ 1
TO CO MYŚLĘ

4 LIPIEC  2024

MINDSET, PRZEKONANIA, PROGRAMY

Jedynym ograniczeniem naszych działań są nasze nie-wspierające myśli, przekonania i stare programy, a jedyną osobą która powstrzymuje nas przed ruchem do góry jesteśmy my same. Tutaj rozprawimy się ze wszystkim co nas trzyma w miejscu i przygotujemy na to, żeby działać z lekkością, pewnością siebie i spokojem, bez wstydu, krytyka wewnętrznego i sabotażu. Tutaj nastąpi też wprowadzenie w naszą letnią rutynę, rusza nasz mentoringowy summer camp!

PO TYM TYGODNIU

Odetchniesz głęboko i poczujesz wiatr w żaglach, uwierzysz, że Twoja przygoda z budowaniem marki osobistej właśnie się zaczyna! Poza tym - wystartujesz z rutyną, która wesprze Twoje działania, przestaniesz bazować na chwilowych zrywach i odkładać zadania na później. Nauczysz się rozbrajać największe blokady i pułapki autosabotażu.

TYDZIEŃ 2
CO TO JEST

11 LIPIEC  2024

MARKA OSOBISTA, NARZĘDZIA, KROKI, WIZJA, MISJA

O tym czym jest marka osobista, dlaczego jest to filar współczesnego biznesu, czego potrzebujesz, żeby ją zbudować - teoria, technikalia i zestaw narzędzi, który pomoże Ci przygotować się do dalszych kroków.

PO TYM TYGODNIU

Zrozumiesz, że wszystko to co do tej pory myślałaś o tym czym jest marka osobista to jeszcze nie było to! Dowiesz się jak ułożyć poszczególne elementy składowe marki osobistej i od czego zacząć

TYDZIEŃ 3
TO CO UMIEM

18 LIPIEC  2024

ZASOBY, TALENTY, POTENCJAŁ, KONKURENCJA

Spojrzymy na wszystko co umiesz inaczej - marka osobista to nie tylko to co zamierzasz stworzyć - już nią jesteś - czy tego chcesz czy nie! Twoje zasoby, umiejętności, talenty, potencjał, kreatywność, twórczość, unikalność, mocne i słabe strony - wszystko to co masz i umiesz może stać się corem tego kim chcesz się stać. 

PO TYM TYGODNIU

Zakochasz się w sobie na nowo! Odkryjesz zasoby, o których nie miałaś pojęcia, wzmocnimy Twoją pewność siebie, ustawimy Cię w przestrzeni na co najmniej czterech nogach, stworzymy core Twojej marki osobistej i jej strategii.

TYDZIEŃ 4
DO KOGO MÓWIĘ

25 LIPIEC 2024

GRUPA DOCELOWA, IDEALNY KLIENT, BRAND PERSONA, RYNEK, FILOZOFIA

Ustalimy grupę docelową Twojej marki, do kogo  mówisz, kto to jest i czego od Ciebie potrzebuje, co takiego masz akurat Ty co możesz rozwiązać problem grupy i co to jest za problem. 

PO TYM TYGODNIU

Poczujesz, że wychodzisz z chaosu i z poczucia, że nie wiesz właściwie do kogo mówisz i po co, wszystkie puzzle zaczną układać się w piękną spójną całość, a Ty zaczniesz osadzać się w nowej rzeczywistości, którą dla siebie kreujesz. 

TYDZIEŃ 5
TO CO MAM

1 SIERPIEŃ 2024

BRAND STORY, PLATFORMY, SOCIAL LISTENING, SIEĆ

 

Przyjrzymy się temu co już "mamy", jaka jest nasza historia i jak to najlepiej wykorzystać w budowaniu silnej marki osobistej - zbudujemy parasol bazując na naszych zasobach dodając najważniejsze elementy potrzebne do zaistnienie, wyróżnienia się i przyciągania uwagi.

PO TYM TYGODNIU

Odkryjesz na nowo to co już wiesz, kim jesteś i co już masz. Zdasz sobie sprawę, że nie budujemy niczego od zera, tylko projektujemy bazując na podstawie, która jest gotowa i czeka na dobre wykorzystanie!

TYDZIEŃ 6
JAK TO WYGLĄDA

8 SIERPIEŃ 2024

IDENTYFIKACJA, BRANDING, STYL, NARZĘDZIA

Strategia wizualna - mój absolutny konik - czyli stylizacja i wizerunek - Ciebie, Twojej marki osobistej i wszystkich materiałów, jakie będziesz tworzyć - czyli o tym, że wszystko ma znaczenie. O tym jak jesteś, a jak chcesz być postrzegana i jak to osiągnąć poprzez pracę z konkretnymi narzędziami budowania identyfikacji marki. 

PO TYM TYGODNIU

Stworzysz wizualny świat swojej marki i siebie. Przyjrzysz się temu co jest dla Ciebie ładne i zaprojektujesz kierunek dla swoich wizualnych działań. Niewykluczone, że zrobisz porządki nie tylko w głowie, ale i w szafie, na biurku, w social mediach, w komputerze i telefonie!

TYDZIEŃ 7
JAK TO BRZMI

13 SIERPIEŃ 2024 (tutaj wyjątkowo spotykamy się wcześniej)

STRATEGIA, KOMUNIKACJA, AUTENTYCZNOŚĆ, TONE OF VOICE, ELEVATOR PITCH

Tutaj będziemy uczyć się mówić o sobie - najtrudniejszy etap wbrew pozorom. Mówić krótko, treściwie i z pełnym wiary zaangażowaniem, pisać po swojemu i tak, żeby inni chcieli to czytać. Zbudujemy strategię komunikacji, formę, przekaz i treść.

PO TYM TYGODNIU

Nauczysz się bez wstydu mówić o tym co robisz i kim jesteś, stworzysz swoje bio na wszystkie platformy, znajdziesz swój język komunikacji i ton własnego głosu, aby mówić tak, żeby Cię słuchano.

TYDZIEŃ 8
GDZIE JESTEM

22 SIERPIEŃ 2024

STRATEGIA, DZIAŁANIE, SPRZEDAŻ, ANALIZA, PIENIĄDZE

Stworzymy strategię dotarcia do Twoich wymarzonych klientów, sprawdzimy co możesz sprzedawać, ile warte są Twoje usługi, Twoja wiedza, know how i to za co Twój klient będzie chciał zapłacić. Rozprawimy się również z Twoją relacją z pieniędzmi, która jest jedną z najtrudniejszych do przejścia blokad w drodze do budowania swojego imperium!

PO TYM TYGODNIU

Będziesz wiedziała co sprzedajesz, jak to robić i jak się wyceniać, zbudujesz swoją strategię sprzedaży i konkretny plan działania na kolejne miesiące.

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE,WSPARCIE

DLACZEGO TEN PROGRAM JEST SKUTECZNY?

To połączenie wiedzy ze wsparciem doświadczonej mentorki i uczestniczek grupy – zamiast „książkowych” teorii, z którymi zostajesz sama, wciąż w tym samym miejscu, bo nie potrafisz przełożyć ich na konkretne działania.

💎  Cotygodniowe spotkania na żywo

 

 • Program Inside Your® Personal Brand trwa 8 tygodni - ruszamy już 1.07!

 • Spotkania na żywo odbywają się w czwartki w godzinach od 18.00 do 20.00 (albo tak długo jak będzie potrzeba, oczywiście w granicach zdrowego snu :).

 • Przed nami 8 spotkań, w trakcie których poznasz metody, narzędzia i strategie budowana Twojej marki osobistej. Otrzymasz też materiały i instrukcje potrzebne do wdrożenia kolejnych etapów budowania Twojej marki, zaplanowanych na dany tydzień.

💎  Moje codzienne wsparcie na zamkniętej grupie

 

 • Codziennie, w godzinach, które ustalimy kiedy ruszy program będę odpowiadać na pytania Uczestniczek, wspierać ich postępy i podpowiadać najlepsze rozwiązania – dopasowane indywidualnie do biznesu każdej z Was.

 • W ten sposób przez cały program będę Cię prowadzić "za rękę".

💎  Partnerstwo produktywności (raz w tygodniu)

 

 • To forma wsparcia zakładająca Twoją współpracę z inną uczestniczką programu w ramach cotygodniowych spotkań 1:1.

 • Partnerstwo produktywności działa w dwie strony: każda z osób w nim uczestniczących deklaruje to, co planuje wdrożyć w danym tygodniu a następnie (w kolejnym tygodniu) rozlicza się z wykonanych zadań przed drugą osobą.

 • Badania potwierdzają, że ten sposób pracy znacząco pomaga utrzymać motywację i zwiększa szansę na wytrwanie w swoich postanowieniach!

💎  Dostęp do nagrań na 12 miesięcy

 

 • Udział w sesji na żywo to świetna okazja do zadawania mi pytań i uzyskania indywidualnej porady dotyczącej Twojego biznesu.

 • Jeśli jednak nie będziesz mogła być na żywo, na platformie kursowej przez 12 miesięcy będziesz mogła obejrzeć wszystkie nagrania naszych spotkań.

DODATKOWO W PAKIECIE ELITE

💎 Sesja definiująca 1:1 (45 min.)

 

 • W trakcie tego spotkania przyjrzymy się, w jakim miejscu dokładnie jesteś w chwili rozpoczęcia programu i określimy, na czym powinnaś się skupić w najbliższych ośmiu tygodniach.

💎 Sesja mentoringowa 1:1 (90 min.)

 

 • To będzie bardzo konkretne i merytoryczne spotkanie! Porozmawiamy o Twoich wyzwaniach w budowaniu marki osobistej i tym wszystkim, czego potrzebujesz, aby jeszcze pełniej i piękniej pokazać się światu. Podzielę się z Tobą swoją perspektywą i dopracujemy wszystkie szczegóły, na których będzie Ci zależało (a na które w pracy grupowej być może nie będzie czasu).

💎 Indywidualny feedback po programie (w formie pisemnej lub formie nagrania audio)

 

 • Ustalimy dokładnie i indywidualnie jaki czego będzie dotyczył feedback, natomiast z góry możemy założyć, że całości zaplanowanych działań i zbudowanej przez Ciebie przez 60 dni trwania programu marki osobistej

💎 Promocja Twojego biznesu w moim newsletterze i na IG

 

 • Newsletter: 6 tysięcy osób, IG: 29 tysięcy obserwujących

 • Kiedy tylko będziesz gotowa, żeby pokazać się światu ze swoją marką - przygotujemy wspólnie strategię promocji dla Ciebie w moich kanałach SM!

 • To doskonały sposób na to, aby inni wreszcie usłyszeli o Twojej marce!

Ten program da Ci wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia i wypuszczenia w świat Twojej marki.

Ale uprzedzam – wymaga on z Twojej strony zaangażowania w realizację poszczególnych zadań oraz gotowości do regularnego rozliczania się z nich przed partnerką produktywności!

Dot Wzór

KTÓRY WARIANT WYBIERASZ?

Pora zacząć działać!

PAKIET

 

STANDARD

SOLD OUT

2990 pln

Płatność jednorazowa lub

3 x 1050

3 raty raz w miesiącu

 • 8 spotkań na zoom (raz w tygodniu) 

 • komplet dokumentów i kwestionariuszy do pracy indywidualnej

 • zestaw narzędzi budowania marki osobistej i  Twojej wymarzonej firmy

 • Twój własny proces transformacji przekonań i programów, które do tej pory skutecznie trzymały Cię w miejscu

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

 • codzienny "dyżur" w grupie na FB w określonych godzinach

 • dostęp do materiałów, nagrań i grupy przez 12 miesięcy

 • praca z "partnerem produktywności"

 • codzienna dawka motywacji i wsparcia

PAKIET

ELITE

SOLD OUT

5990 pln

Płatność jednorazowa lub

3 x 2100

3 raty płatne raz w miesiącu 

 • 8 spotkań na zoom (raz w tygodniu) 

 • komplet dokumentów i kwestionariuszy do pracy indywidualnej

 • zestaw narzędzi budowania marki osobistej i  Twojej wymarzonej firmy

 • Twój własny proces transformacji przekonań i programów, które do tej pory skutecznie trzymały Cię w miejscu

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

 • codzienny "dyżur" w grupie na FB w określonych godzinach

 • dostęp do materiałów, nagrań i grupy przez 12 miesięcy

 • praca z "partnerem produktywności"

 • codzienna dawka motywacji i wsparcia

DODATKOWO W TYM PAKIECIE:

 • wstępna sesja definiująca 1:1 (45 min)

 • dodatkowa indywidualna sesja mentoringowa 1:1 (90 min) 

 • indywidualny feedback po zakończeniu programu

 • promocja Twojego biznesu w moim newsletterze i na IG 

Uwaga! W razie problemów z płatnością, napisz na: hello@stylewatchacademy.com

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO

Sprawdź, co o pracy ze mną mówią kobiety, które już mi zaufały:

WŁAŚCIWY SZABLON - SEKCJA 1-4.png

Alex Kawałko | BOOSCA

@boosca_

Marta Szlaga

@o__marta

Monika Milewska

@monika_milewska_mentor

Monika Konopka

@_monikakonopka_

Anita Janicka Kalcov

@conscious_style_studio

„Sesje mentoringowe z Sylwią trafiły mi się w idealnym czasie- byłam w trakcie szkoły dla terapeutek stylu i czułam, że chcę pracować w metodzie Inside Your Style, ale byłam równocześnie rozbita między tym, co naprawdę kocham i sprawia mi przyjemność a tym, co umiem ale nie chcę już robić zawodowo. Na spotkaniach zostało to w końcu poukładane, a ja zaczęłam pracować nad tym, czego naprawdę chcę dla siebie. Było wiele odkrywczych momentów, które mnie unosiły nad ziemią i kilka niewygodnych upadków. Przepracowałam kilka schematów, które mną kierowały i uporałam się z ograniczającymi przekonaniami  w temacie moich zasobów i umiejętności. To, co otrzymałam na końcu to pełna jasność- zarówno co do kierunku, jak i samej nazwy mojej marki osobistej.

Teraz tworzę swoją BOOSCĄ zawodową przyszłość."

Alex Kawałko | BOOSCA

@boosca_

Potrzebujesz bardziej twardych danych?

71%
profesjonalistów uważa, że ​​silna marka osobista zwiększa możliwości kariery
 70%
menedżerów zajmujących się rekrutacją twierdzi, że silna marka osobista jest ważniejsza niż mocne CV
57%
konsumentów twierdzi, że zapłaciłoby więcej za produkt lub usługę firmy posiadającej silną markę osobistą
 PONAD 96%
firm z listy największych amerykańskich przedsiębiorstw (Fortune 100) korzysta z mentoringu
OKOŁO 75%
liderów twierdzi, że  mentoring odegrał kluczową rolę w rozwoju ich kariery i osiągnięciu sukcesu
 DO 95%
wzrasta prawdopodobieństwo realizacji celu, jeśli zobowiążemy się do niego przed inną osobą (np. partnerem produktywności)

Co to oznacza?

To oznacza, że istnieje niezaprzeczalna korelacja pomiędzy programami mentoringowymi, budowanie swojej marki osobistej a sukcesem.

Największe firmy na świecie oraz najsłynniejsi liderzy doceniają wartość mentoringu i traktują go jako podstawowe narzędzie do poprawy wyników oraz utrzymania konkurencyjności na rynku. Badania pokazują, że kluczowym elementem tego procesu jest silna marka osobista. Jej budowanie jest koniecznością dla każdego, kto chce rozwijać swój biznes, zdobyć wymarzoną pracę lub przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Z kolei jej brak może być największym ograniczeniem w rozwoju!

 

 

A Ty? Który scenariusz wybierasz dla siebie i swojej marki?

Dlaczego możesz mi zaufać?

_edited_edited.jpg

Sylwia Antoszkiewicz

Empowerment & Change Mentor

To dobre pytanie i cieszę się, że je zadałaś {lub przynajmniej o tym pomyślałaś!}

 

Nazywam się Sylwia i jestem maniaczką dobrego stylu, estetyki, konsekwencji i oślego uporu w budowaniu autentycznych marek osobistych i spójnego wizerunku klientów indywidualnych i korporacyjnych z 25 letnim doświadczeniem.

 

To ja tworzyłam pierwszy projekt wizerunku amplifierów KENT dla marki British American Tobacco, projektowałam stylizacje i stroje dla ambasadorów {między innymi} Żywca i Heinekena, stworzyłam kompletnie nowy look sklepów Reeboka, Atlantica i Marks&Spencer w Polsce i w krajach bałtyckich, prowadziłam warsztaty wizerunkowe dla takich gigantów jak Procter&Gamble i PZU, byłam odpowiedzialna za sesje modowe magazynu Hebe, tworzyłam wizerunek prowadzących programy telewizyjne takie jak Love Island czy Ninja Warrior i sama prowadziłam programy telewizyjne dla stacji TVN i Wirtualnej Polski. A wszystko to {i wiele więcej} ZANIM świadomie stworzyłam swoją markę osobistą.

 

Teraz każdego dnia pomagam {niesamowitym} kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian, dostrzegać szanse, tam gdzie inni widzą tylko zagrożenia, zmieniać ich myślenie i otwierać je na nowe możliwości rozwoju i budowania swojej przyszłości w sposób zrównoważony i stabilny.

 

Wierzę, że nigdy nie jest za późno – ani na zmianę pracy, ani na zmianę branży, ani na stworzenie swojego biznesu i każdy kobieta zasługuje na sukces, dlatego tutaj jestem. Moją misją i największą pasją jest wspieranie kobiet i towarzyszenie im w drodze do realizacji ich zawodowych marzeń i celów. I szczerze mówiąc, jest to również ogromny przywilej.

SPRAWDŹ, KTO ZYSKA NAJWIĘCEJ DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE?

Ten program mentoringowy idealnie sprawdzi się u:

 • Freelancerek, które nie są zadowolone z wizerunku swojej marki - czują, że jest ona mało wyrazista i z jakiegoś powodu zostają niezauważone przez odbiorców.

 • Soloprenerek, które dopiero planują zbudować silną markę osobistą, na której oprą swoją długotrwałą strategię biznesową,

 • Przedsiębiorczych kobiet, które wiedzą, że dzięki zbudowaniu marki osobistej są w stanie osiągnąć w swojej firmie większe zyski,

 • Kobiet ze wszystkich branż, w których design i wizerunek marki mają kluczowe znaczenie dla pozyskiwania lepiej płacących klientów

 • Osób, które w najbliższym czasie planują wyjść do świata ze swoją wiedzą i ekspertyzą, ale brakuje im wsparcia ze strony doświadczonej mentorki

 • Kobiet pracujących w korporacji, które pragną budować swoją markę osobistą w jej ramach wzmacniając swoją pozycję w branży

 • Wszystkich kobiet, które marzą o tym, aby się rozwijać na rynku, ale nie mają na to nigdy czasu i potrzebują realnego, codziennego wsparcia swoich działań!

 

 

CO TERAZ?

MASZ DWIE MOŻLIWOŚCI

Nadal działać samodzielnie

... co w praktyce oznacza, że zostajesz tu, gdzie jesteś teraz (i to na długo!) albo posuwasz się do przodu, ale w żółwim tempie.

Frustrujesz się pracą, która nie daje Ci ani spełnienia, ani dobrych (naprawdę dobrych!) zarobków.

Kilka razy w tygodniu budzisz się z poczuciem totalnego bezsensu.

Czas przecieka Ci przez palce. Tydzień za tygodniem. Miesiąc za miesiącem. Rok się kończy, Tobie się wydaje, że masz przecież jeszcze dużo czasu, no właśnie - masz? Ty wiesz najlepiej.

Pozwolić sobie pomóc

... i skorzystać z mojego doświadczenia.

A dzięki temu dużo szybciej zrealizować swoje marzenia o postawieniu na "nogi" swojej marki osobistej i przygotowaniu jej do pracy dla Ciebie! Bez względu na to w jakim miejscu jesteś zawodowo - ten program to paliwo rakietowe dla Twojego rozwoju i Twojego portfela. Ta decyzja będzie wymagała Twojego zaangażowania (czasowego, finansowego, emocjonalnego). Ale będę w tym procesie razem z Tobą. Podobnie jak inne Wspaniałe Kobiety, które razem z Tobą dołączą do programu!

Jaka jest Twoja decyzja?

DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO JUŻ TYLKO

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czym się różni praca z coachem od pracy w mentoringu

Coach to ktoś, kto przekazuje narzędzia i pomaga stworzyć plan działania i jego realizacji, mentor jest osobą, która jest żywym przykładem na to czego uczy - osiągnął sukces w danej dziedzinie, a teraz towarzy Ci w drodze pozostając z Tobą w relacji partnerskiej.

Kiedy wypadają terminy płatności na raty?

Jeśli wybierzesz płatność podzieloną na trzy raty, pierwszą ratę zapłacisz od razu, w momencie dołączenia do programu. Daty kolejnych płatności to: 15.07 i 15.08.2024.

 

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Program startuje 4.07.2024.

Dane do logowania na platformie, na której będą umieszczone nagrania naszych spotkań, otrzymasz mailem od razu po zakupie lub – w przypadku płatności przelewem tradycyjnym – w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty.

Program ma formułę hybrydową  - obejmuje osiem sesji na żywo oraz dostęp do ich nagrań, które będą umieszczone na platformie i będą dla Ciebie dostępne 24h/7.

 

Jak długo mogę korzystać z materiałów?                           

Dostęp do nagrań na platformie otrzymujesz na 12 miesięcy – przez ten czas możesz z nich korzystać tak często, jak potrzebujesz.                                                                                                          

                                                                                                                             

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup?                       

Tak, wystawiam faktury VAT do każdego zamówienia. Wystarczy, że podasz swoje dane. Dokument otrzymasz mailem zaraz po zakupie.           

                                                                              

Zapłaciłam za kurs, ale nie dostałam danych do logowania. Co mam zrobić?

Przejrzyj foldery „Spam” i „Oferty” i sprawdź, czy nie ma w nich maila. Jeśli nie możesz go znaleźć, wejdź na stronę: https://courses.stylewatchacademy.coml/wp-login.php, wpisz adres e-mail użyty do zakupu warsztatui skorzystaj z opcji zmiany hasła. Jeśli i ta metoda nie zadziała, napisz do mnie: hello@stylewatchacademy.com – razem znajdziemy rozwiązanie. 🙂

                                                                                                                                      

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby odtworzyć nagranie na platformie?

Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu i zaktualizowaną przeglądarką (dzięki temu wszystkie pliki wyświetlą Ci się prawidłowo).

 

Czy do szkoły jest specjalna grupa na FB?

Tak, to właśnie w grupie na FB będę dla Was obecna codziennie i będę się dzielić swoim feedbackiem. To także przestrzeń, w której będziemy budować społeczność, inspirować się nawzajem i odważać się robić rzeczy, które są możliwe tylko w grupie kobiet, które postanowiły wziąć losy swojej marki osobistej w swoje ręce.

Masz wątpliwości lub inne pytania?

Napisz do mnie: sylwia@stylewatchacademy.com lub umów się ze mną na rozmowę telefoniczną!  

bottom of page