top of page
IMG_8870_edited.jpg
Asset 1_3x.png

DARMOWY WEBINAR

5 filarów dobrego stylu

Odkryj sekret kobiet, które noszą to co chcą

i jak chcą, nie oglądając się na opinie innych.

15/02/2024 godzina 20:00

Bezpłatny webinar, który pozwoli zrozumieć Ci dlaczego w budowaniu dobrego stylu nie chodzi o ubrania, sylwetkę, urodę, ani karty kolorów. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie od Sylwii Antoszkiewicz (NIP: 524-221-79-12) newslettera zgodnie z Regulaminem newslettera oraz Polityką prywatności.

Jeżeli nie chcesz zapisywać się do Newslettera, możesz kupić dostęp do webinaru za 199  pln (brutto, pisząc na adres hello@insideyourstyle.pl

Dot Wzór

Bezpłatny webinar, który pozwoli zrozumieć Ci dlaczego w budowaniu dobrego stylu nie chodzi o ubrania, sylwetkę, urodę, ani karty kolorów. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie od Sylwii Antoszkiewicz (NIP: 524-221-79-12) newslettera zgodnie z Regulaminem newslettera oraz Polityką prywatności. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do Newslettera, możesz kupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres hello@insideyourstyle.pl

Dziękuję za zapis na webinar!

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

DLA KOGO JEST TEN WEBINAR?

"Nie ma znaczenia jak wyglądam, ważne jest to co mam w głowie"

"Nie oceniaj książki po okładce"

Wychowywałam się wśród tych i im podobnych powiedzonek, słyszałam jej najczęściej w szkole, na studiach, a potem w pracy, od starszych "mądrzejszych" znajomych, nigdy natomiast nie słyszałam tego w domu. I myślę, że między innymi dlatego nauczyłam się, że sama mogę zdecydować co jest dla mnie ważne i bardzo szybko życie nauczyło mnie również, że to co próbowano mi wmówić to po prostu NIEPRAWDA. To jak wyglądamy ma znaczenie. Dziś być może nawet za bardzo - dlatego tak łatwo wpaść nam w spiralę wyśrubowanych oczekiwań i nie swoich pragnień. Gdzie jest w tym wszystkim równowaga? 

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

 • czujesz, że straciłaś kontakt z wewnętrznym kompasem, a jedyne co czujesz stojąc przed swoją szafą to frustracja

 • nie wiesz już nawet, co Ci się podoba

 • wiesz co Ci się podoba, ale nie rozumiesz dlaczego nie umiesz tego wprowadzić do swojej szafy

 • coś blokuje Cię przed realizacją swoich stylowych marzeń 

 • wydaje Ci się, że ten webinar jest "bez sensu, kto się w tych czasach zastanawia nad takimi głupotami"

 • czujesz się zagubiona i przytłoczona ilością propozycji i opcji

 • masz wrażenie, że to z Tobą jest coś nie tak

Dot Wzór

Johann Wolfgang Goethe

PODCZAS WEBINARU:

 • poznasz 5 filarów dobrego stylu dzięki czemu niektóre puzzle w Twojej głowie wskoczą na swoje miejsce (AHA MOMENTS!)

 • porozmawiamy o tym, co najczęściej blokuje kobiety w odnajdywaniu ich stylu (i uwierz mi na słowo – to nie ma nic wspólnego z ich urodą!)

 • poznasz historie moich klientek, które jeszcze niedawno były dokładnie w tym miejscu co Ty (nie wiedziały co im się podoba a rozmowy o stylu wywoływały w nich na przemian bezsilność i frustrację), a teraz czują się piękne, spełnione i świetnie się czują w tym, co noszą 

 • opowiem Ci o metodzie Inside Your Style®, która rewolucjonizuje głowy i szafy tysięcy kobiet. Tobie też się uda przejść tą drogę! Obiecuję!

IMG_9035.JPG

Kiedy zaczynałyśmy pracę z Sylką myślałam, że jestem gotowa na zmianę, naprawdę byłam pewna, że tak jest! Bardzo szybko jednak okazało się, że jestem zamurowana własnymi blokadami i dopiero krok po kroku zdejmując z siebie wszystko co sobie tam nabudowałam sprawiło, że poczułam lekkość i otwartość na zmianę. A ta przyszła BARDZO SZYBKO!

Karolina

_edited_edited.jpg

Kto poprowadzi webinar?

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie. Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach. 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego. 

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring. 

Sylwia Antoszkiewicz

Dot Wzór

Zapisz się na bezpłatny webinar "5 filarów dobrego stylu" - nigdy nie jest za późno na powrót do siebie i swojego stylu! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie od Sylwii Antoszkiewicz (NIP: 524-221-79-12) newslettera zgodnie z Regulaminem newslettera oraz Polityką prywatności. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do Newslettera, możesz kupić dostęp do webinaru za 199 pln brutto, pisząc na adres hello@insideyourstyle.pl

Dziękuję za zapis na webinar!

Copyright © 2023 STYLEWATCH ACADEMY.  All rights reserved.

 

bottom of page