top of page

R E I N V E N T I N G   Y O U 

CREATE THE LIFE OF YOUR DREAMS

mentoring workshops

NOWY TERMIN:

14-16.06.2024
 

TILIA AUTHENTIC HOME, MIKOSZEWO

źródło: tilia-authentichome.pl

Kiedy weszłam do Tilii po raz pierwszy wiedziałam, że właśnie znalazłam moje wymarzone miejsce na kobiece wyjazdy i jest dokładnie tak jak myślałam. Albo i lepiej! To będzie trzecie otwarte spotkanie w tym miejscu. To tutaj procesy mają szansę się rozwijać i domykać w tej samej grupie, w której je otwieramy. Do tego potrzebna jest przestrzeni, czas, oddech, inspirujące otoczenie, piękne wnętrza, ale też powietrze, natura, twórcze  rozmowy, wolność, czas i najlepsza najzdrowsza, regionalna kuchnia. W moim życiu nie ma już miejsca na kompromisy, a już na pewno nie w tak ważnej kwestii jaką jest czas dla siebie, którego - nie oszukujmy się - zawsze mamy najmniej. W inspirującej przestrzeni rośnie nam serce, głowa pracuje na zwiększonych obrotach, a my karmimy swoje komórki jakością. Uczymy się, że zasługujemy na wszystko co najlepsze i wzrastamy. Dlatego tak ważne jest, żeby zmieniać otoczenie - nawet na chwilę. Znacie to uczucie, kiedy nie chce Wam się jechać na przykład z chłopakiem do jakiegoś z dupy ośrodka, ale ON BARDZO CHCE - bo ryby, bo grzyby, bo wyścigi samochodowe, kiedy Ty wolałabyś zostać w domu i nic nie robić, a potem się okazuje, że po drodze weszliście niechcący do jakiegoś obłędnego domu, w którym akurat była wystawa lokalnej malarki. I nagle wszystko się zmienia. Ta malarka ma nazwisko, które jakoś jest Ci znajome. Po nitce do kłębka masz najlepszy dzień Twojego życia, wracasz pełna zachwytów i niby ta sama, ale całkiem odmieniona. Oczywiście możesz dowolnie podmienić wszystkie składowe w tej opowieści, mnie się to przytrafia cały czas, dlatego przestałam już dawno odmawiać. Jeśli jakiś kawałek mojego serca mówi "jedź, sprawdź to dziewczyno" - jadę. I jeszcze nigdy nie żałowałam. Niniejszym z ogromną radością zapraszam Cię do miejsca, które mam wrażenie zostało stworzone specjalnie na moje warsztaty, po to abyśmy w kameralnej grupie mogły  tworzyć naszą doskonałą przyszłość. Nigdy nie wiesz co może się otworzyć dla Ciebie podczas jednego weekendu nad morzem.. 

Kilka słów o tym co dla Ciebie przygotowałam:

WARSZTATY ROZWOJOWE 

5 intensywny paneli warsztatowych : REINVENTING YOU - czyli ustawienie skierowane na rozkwit w obszarach poczucia własnej wartości, bezwarunkowego poczucia bezpieczeństwa, rozwoju kariery, relacji z pieniędzmi,  obfitości, odwagi w byciu sobą i budowania swojej marki osobistej - wszystko to czego aktualnie potrzebujesz, aby żyć życiem swoich marzeń - dokładny plan powstanie po przeprowadzone wśród Was ankiety po zabukowaniu miejsc.

ENERGIA GRUPY

Warsztaty, kursy, a teraz szkoła, którą prowadzę dobitnie udowadniają jak ogromna jest siła pracy w grupie - wasze odkrycia, przełomy i skoki kwantowe - wszystko działa potrójnie. Jest to temat bliski mi szczególnie ostatnio - energia grupy kobiet to energia atomowa. Indywidualny rozwój nie da się w żaden sposób  porównać z tym w jakim tempie rozwijamy się pracując wspólnie!

MASTERMIND I MASTERCLASS

Mastermind nietypowy! Głęboka praca w grupie kobiet w oparciu o wszystkie narzędzia, które pojawią się na warsztatach rozwojowych i w masterclassie! Te panele staram się prowadzić w oparciu o bieżące potrzeby grupy, które pojawiają nam się w pierwszym warsztacie, tak aby każda z Was zyskała na tym najwięcej! 

WARSZTAT KREATYWNY

To oddech dla głowy, a rozruch dla ciała, stworzycie dla siebie wyjątkowe i niepowtarzalne totemy mocy, które zostaną z Wami na zawsze, a wszystko to powstanie tylko i wyłącznie dlatego, że pojawi się przestrzeń na Was. Morska bryza, słońce, piasek i cisza, tak niewiele, a jednocześnie tak dużo dla zabieganych i zablokowanych twórczo energii.

WEGETARIAŃSKA KUCHNIA

Jedzenie w Tilii to forma sztuki sama w sobie. Posiłki przygotowywane są dla nas w głównym domu na bazie ekologicznych produktów od lokalnych dostawców. To jedzenie w zgodzie z sezonami, zegarem biologicznym i w oparciu o bogatą, pełnowartościową dietę wegatariańską lub jeśli takie będzie Twoje życzenie - wegańską.

KONSULTACJA INDYWIDUALNA*

Jeśli wybierzesz Pakiet Rozszerzony - obejmie on również indywidualną konsultację ze mną - 90 minut w cenie 50% jej standardowej wartości. Po kilkudniowych warsztatach w grupie - na pewno pojawią się w Tobie nowe otwarcia, ruszą procesy i pomysły na zmiany - to idealny sposób, aby przepracować wszystko to na świeżo ze mną!

PLAN WYJAZDU

piątek

14:00 - zakwaterowanie / kawa, wypieki

15.00 - 18.00 - warsztat 1 / rozwojowy

18.00 - 19.00 kolacja

19.00 - sauna 
 

sobota 

9.00 - 10.00 śniadanie 

10.00 - 13.00 warsztat 2 / masterclass

13.00 - 14.00 lunch

14.00 - 16.00 warsztat 3 /outside

16.00 - 18.00 warsztat 4 / kreatywny

18.00 - 19.00 kolacja

 

niedziela

9.00 - 10.00 - śniadanie

10.00 - 13.00 - warsztat 5 / mastermind

13.00 - lunch

14.00 - zakończenie

Tilia-77.jpg

Johann Wolfgang Goethe

źródło: tilia-authentichome.pl

IMG_4808_edited.jpg

Sylwia Antoszkiewicz

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie. Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach. 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego. 

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring. 

Formalności: termin 14 - 16 czerwca

NAJPRAWDOPODOBNIEJ TO JEDYNY TERMIN WYJAZDU W TYM ROKU!

jeszcze tylko 5 wolnych miejsc!

Pakiet Podstawowy

 • warsztaty rozwojowe 

 • masterclass 

 • mastermind 

 • warsztat kreatywny

 • pełne wyżywienie

 • sauna

                                            

Cena: 3190 zł 

Pakiet Rozszerzony:
 

 • warsztaty rozwojowe 

 • masterclass 

 • mastermind 

 • warsztat kreatywny

 • pełne wyżywienie

 • sauna

 • konsultacja indywidualna*

                                     

Cena: 3790 zł 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Rezerwacji dokonuje się przez kliknięcie w przycisk, który przekierowuje do bezpośredniej wiadomości email, w odpowiedzi na wiadomość otrzymasz wszystkie informacje dotyczące płatności.  Do rezerwacji miejsca w grupie niezbędny jest zadatek w wysokości 50%. Wpłata równoznaczna jest z rezerwacją miejsca. Pozostała wpłata w wysokości 50% do 7 dni roboczych przed wyjazdem. W przypadku odwołania na krócej niż 7 dni przed wyjazdem wpłata nie ulega zwrotowi. Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

* konsultacja indywidualna w pakiecie rozszerzonym w specjalnej cenie prawdopodobnie będzie realizowana dopiero po powrocie z wyjazdu ze względu na jego bogaty program, prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii :)  

źródło: tilia-authentichome.pl

"Sylwia, przede wszystkim uwielbiam Twoją łagodność i to jak dużo przestrzeni dałaś mi jako swojej klientce i jako kobiecie, jak bardzo mogłam przy Tobie być sobą. Stwarzasz przestrzeń do szczerości, otwartości, do prawdy. I też jako kobieta jesteś tak apetyczna i tak atrakcyjna, że po prostu chce się być taką jak Ty. Jesteś niezwykle wiarygodna w tym co robisz, po prostu… budujesz zaufanie dokładnie w tym obszarze, którym się zajmujesz. Mam takie poczucie, że nie można nie przejść transformacji jak się z Tobą pracuje."

ALDONA LUTEREK, 

WŁAŚCICIELKA MARKI PHENOME

Tomasz Kowalczyk

unnamed-10.jpg

źródło: tilia-authentichome.pl

DSC08370.jpg

Miejsce

"Odpoczywam kiedy jest ładnie". Przez dwa lata szukałam miejsca doskonałego, takiego w którym czuję, że rosnę tylko dlatego, że w nim jestem. Miejsca inspirującego do pięknych zmian, mierzenia wyżej i sięgania po więcej. I nareszcie je znalazłam!

 

Tilia Authentic Home, to miejsce stworzone z dbałością o każdy detal - od kubeczków, przez ręczniki, pościel, meble, po rozkład dormitoriów, materiały, światło i dźwięk, kolory i struktury. 

Dom położony jest we wsi Mikoszewo, 3h autem z Warszawy, przy samym ujściu Wisły, blisko lasu i morza. (Jeśli wolisz jechać pociągiem - na pewno uda mi się zorganizować Ci odbiór z dworca Gdańsk Główny)

 

Dom podzielony jest na cztery otwarte apartamenty: 

 • Lignum - 72m2, 

 • Ventus - 52m2, 

 • Solis - 76m2,  

 • Terra - 63m2,  

 

Każdy z nich posiada niezależną łazienkę i aneks kuchenny. To przestrzenie otwarte, z wielością miejsc do spania, pozwalająca na dowolne przemieszczanie się i spanie tam gdzie najlepiej się czujemy. Jeśli wybierzesz się do nas z siostrą lub przyjaciółką - może zdarzyć się tak, że będziecie spały razem - mamy łóżka podwójne i pojedyncze, japońskie ogromne i mniejsze futony - ten wyjazd sprzyja budowaniu relacji i kobiecej bliskości, przeciwności oddzielenia. Wszystkie opisy i zdjęcia apartamentów znajdziesz na stronie https://tilia-authentichome.pl/

Jeżeli dołączasz do wyjazdu z koleżanką/przyjaciółką/siostrą i chcecie mieć wspólną przestrzeń - koniecznie zaznacz to w mailu.

źródło: tilia-authentichome.pl

bottom of page