top of page

POŚPIESZ SIĘ! ZAPISY ZAMYKAMY ZA:

IMG_7096.PNG

WEBINAR INSIDE YOUR STYLE® / DREAMS

czwartek 29.12.2022 godz. 19:00

WEBINAR BĘDZIE NAGRYWANY

"Ty jesteś swoją granicą, unieś się nad nią"

Hafis

Kiedyś usłyszałam od swojej przyjaciółki zdanie, które zmieniło wszystko. „Sylka, Ty jesteś swoim największym problemem”. Szybko zrozumiałam, że jestem też swoim największym ograniczeniem. Swoim największym wrogiem. Swoim największym krytykiem, stoperem, wyciszaczem i umniejszaczem. Wtedy dotarło do mnie jaką mam moc i z dnia na dzień stałam się swoją najlepszą przyjaciółką, kibicem i coachem (bo jeśli mogę być taka skuteczna w dowalaniu sobie, to może spróbuję w drugą stronę i sobie skutecznie pomogę, w sumie czemu nie...?). Szybko okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych, mogę wszystko - o ile, to jest dokładnie to czego pragnę.

I tutaj zaczęły się schody. Czego ja tak naprawdę pragnę? No właśnie - czego Ty tak naprawdę pragniesz?

Jestem pewna, że kiedy zamkniesz oczy przypomnisz sobie o czym marzyłaś będąc małą dziewczynką. Przypomnisz sobie tą nieograniczoną w wolność i swobodę w tworzeniu obrazów i zdarzeń w Twojej wyobraźni! Nie było wtedy marzeń niemożliwych, dziwnych, zbyt dużych, takich o których "nie wypada” mówić, a co dopiero myśleć. Byłaś tylko Ty, nieograniczone pole możliwości i przestrzeń w Twoim sercu. 

U podstaw mojej metody leży założenie, że poprzez wewnętrzną pracę z ograniczającymi przekonaniami, nawykowymi działaniami i niesłużącymi nam narracjami - uczymy się intuicyjnego ubierania, działania dla siebie z miłością, radością i po swojemu. Te same ograniczenia, które nie pozwalają nam wyrażać siebie poprzez ubrania odcinają nam drogę do marzeń!

"Nasze pragnienia są przeczuciami zdolności, które

w nas drzemią, zapowiedziami tego, czego będziemy

w stanie dokonać."

Johann Wolfgang Goethe

PODCZAS WEBINARU POKAŻĘ CI

Jak odnaleźć w sobie odwagę by marzyć i mówić o tym głośno!

Marzenia to nie jest łatwy temat. Wraca to do mnie przy każdym procesie z Wami, wraca w kursach, w szkole, w mentoringu - nie umiemy marzyć. Tak MY, ja też okazuje się, że ciągle siebie próbuję ociosać, ugrzecznić, przylizać grzywkę i uspokoić - „już wystarczy przecież, ciesz się z tego co masz”.

A dupa. Wcale, że nie. 

Wszystko na co patrzysz, każdy wynalazek, każdy projekt, każda piosenka, biznes, film, hotel, bar, każdy kubek, w którym pijesz herbatę - wszystko zaczęło się od marzenia. 

Ty też możesz marzyć. To nie spełnianie marzeń jest kluczowe, a to, żeby pozwolić sobie na to by tworzyć je z odwagą.

 

 

IMG_4388.jpg

"If you can dream it, you can do it."

Walt Disney

PODCZAS WEBINARU:

 • nauczę Cię, jak odnaleźć w sobie odwagę żeby z dumnie podniesioną głową mówić o czym marzysz 

 • opowiem Ci o tym czym różnią się marzenia od planów

 • pokażę Ci jak potężną moc mają w sobie marzenia i jak uwalniającą siłę mogą Ci dać jeśli tylko pozwolisz sobie marzyć

„Hej! Wczoraj usiadłam do webinaru z lekkim opóźnieniem, i o matko bosko!!! Ja naprawdę tego potrzebowałam ! Nie mogę doczekać się kolejnych edycji i czegokolwiek co wypłynie od Ciebie 😍 nie znam Cię, wpadłam przypadkiem, kupiłam kurs i już chyba Cię nie opuszczę! Brzmi jak oświadczyny ale naprawdę spadłaś mi z niebios! Twoja energia tak od Ciebie pięknie bije, że przepadłam na amen i dziękuję Ci za to!!!! 🙏💕

KASIA

"Dzień dobry! Chciałam Ci pięknie podziękować za webinaria. Wczoraj już zrobiłam nową listę wartości bo uwaga... niektóre już mogą się rozgościć na poleczce w ciepełku i odpocząć! Jestem Ci wdzięczna za wiedzę i chęć jej przekazywania 🤍 to co mówisz świetnie do mnie trafiło choć przeczytałam od operacji mózgu i chemioterapii spooooro książek psychologicznych. Masz moc ✨"

 

MARTA

"Na ostatni webinar  dołączyłam  z niepewnością i sporymi oczekiwaniami. Nie obserwowałam Cię wcześniej, ale coś mnie tutaj przyciągnęło więc postanowiłam sprawdzić o co chodzi. Teraz już wiem, że los dał mi szansę i postawił Ciebie na mojej ścieżce nie przypadkiem 🙈 2h z Tobą DOSŁOWNIE nadało mojemu życiu nową jakość 💪🏻 wiem, że to dopiero początek mojej drogi ale dzięki Tobie jestem pewna że sama mogę zdecydować, w którą stronę idę. DZIĘKUJĘ!!!"

MAŁGORZATA

IMG_4820.JPG

Daję Ci słowo, że po webinarze...

 • rozpoznasz to co do tej pory powstrzymywało Cię przed Twoim wymarzonym życiem 

 • odetchniesz z wielką ulgą, a Twój notes zapełni się marzeniami i będzie ich NAPRAWDĘ DUŻO

 • poczujesz w sobie radość, ekscytację, odwagę i nie będziesz mogła doczekać się Nowego Roku

I pamiętaj - marzenia to nie cele, marzenia to jeszcze nie plany, ale im szerzej marzysz - tym pełniejsze będzie Twoje nowe życie. Wszystko już w sobie masz, nauczyłaś się tylko jak skutecznie siebie uciszać.
 

surprise sur/PRICE

239 PLN  99 PLN

Ostatni z cyklu webinarów Inside Your Style przygotowałam dla Ciebie w specjalnej cenie. Przed nami koniec roku i początek nowego cyklu - zacznijmy ten rok razem wjeżdżając w niego na pełnej petardzie z czystym systemem, notesem pełnym marzeń, głową pełną wizji i mapą nowego roku 2023. 

Webinar  Inside Your Style® / DREAMS to trzecie i ostatnie spotkanie w cyklu. Za nami webinar Inside Your Style® / SELF ESTEEM, na którym podzieliłam się z Wami moją autorską metodą pracy z poczuciem własnej wartości oraz webinar Inside Your Style® / INNER CRITIC, na którym rozprawiałyśmy się z uporczywymi głosami wewnętrznych krytyków. Razem z webinarem Inside Your Style®/ DREAMS tworzą tryptyk idealny - proces, który pozwoli Ci rozpoznać ograniczające Cię przekonania, nawykowe myślenie i każdy hamulec, który trzyma Cię z dala od Twojego wymarzonego życia i wymarzonego stylu.

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

 • masz poczucie, że drzemie w Tobie niewykorzystany potencjał 

 • czujesz, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą, ale jednocześnie nie masz dostępu do tego co to może być

 • kiedy myślisz o przyszłym roku czujesz lęk zamiast ekscytacji

 • Twoja szafa nie jest tak do końca Twoja 

 • dajesz sobie po łapkach za każdym razem kiedy chcesz czegoś „więcej”

 • chcesz, aby nowy rok 2023 był najlepszym rokiem Twojego życia!

DSF012_1.jpg

Mam dla Ciebie niespodziankę!

Jeśli zdecydujesz się na zakup webinaru Inside Your Style®/ DREAMS dostaniesz niepowtarzalną okazję zakupu nagrań z poprzednich webinarów w specjalnej cenie. Możliwość zakupu dostępów do pojedynczych nagrań już się nie powtórzy.

bottom of page