top of page

SZKOŁA TERAPII STYLU W METODZIE 
INSIDE YOUR STYLE®
START WRZESIEŃ 2023

IMG_6581.heic

"Nie chodzi o to, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu, chodzi o to, aby nauczyć się w niej rozpychać."
Sylwia Antoszkiewicz

Nauka intuicyjnego ubierania to motyw przewodni kursu, który stworzyłam dla Was w oparciu o 20 lat mojego doświadczenia w pracy z klientkami indywidualnymi w obszarze budowania ich szaf i stylu. Inside Your Style® to autorska metoda zbudowana na wiedzy między innymi z obszarów coachingu, mindfulness i psychologii. Jeśli chodzi Ci po głowie zmiana kariery - przyjrzyj się tej propozycji - to wcale nie musi oznaczać, że dziś rzucasz swoje dotychczasowe zajęcie, aby w 100% poświęcić się nowemu - to co jest piękne w tym zawodzie to to, że możesz robić dwie rzeczy jednocześnie do czasu, kiedy poczujesz się w nowej drodze na tyle silna, żeby zająć się tylko tym. A dzięki Twoim indywidualnym procesom, które rozhuśtamy w pierwszym module szkoły - poczujesz się silna BARDZO szybko.

Inside Your Style to know-how i założenia metody, dzięki której setki kobiet odnalazły nie tylko swój styl, ale przede wszystkim prawdę o sobie i święty spokój w swoich szafach.

TO PIERWSZA I OSTATNIA  MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W KURSIE ONLINE PROWADZONYM  PRZEZE MNIE W CZASIE RZECZYWISTYM. 

IMG_6585.heic

Jeśli myślisz o zmianie swojego życia, nowej ścieżce kariery, a w dodatku znajdujesz siebie w poniższych opisach - jest ogromna szansa, że ten zawód, ta przyszłość i ten atomowy rozwój jednocześnie są stworzone właśnie dla Ciebie:

 • zawsze wiedziałaś, że chcesz od życia czegoś więcej niż wykonywanie poleceń innych i podążanie nie swoją ścieżką,

 • chcesz być Panią swojego życia, pracować dokładnie tyle ile chcesz i tak jak chcesz,

 • jedną z najważniejszych wartości zawsze była dla Ciebie misja i cel - znalezienie w życiu swojego miejsca, z którego będziesz mogła pomagać innym rozwijać ich potencjał,

 • masz poczucie, że rozumiesz więcej i widzisz więcej jeśli chodzi o motywacje i zachowania innych ludzi,

 • masz za sobą doświadczenia bycia w terapii,

 • rozumiesz moc jaką mają w sobie ubrania,

 • masz doświadczenie w pracy stylistki lub czerpiesz wielką radość z zabawy z ubraniami, a koleżanki dzwonią właśnie do Ciebie kiedy potrzebują rady

 • jesteś otwarta na swoje własne procesy!

Od października dzielę się moją metodą ze studentkami w wersji stacjonarnej i z każdym dniem coraz bardziej zakochuję się w tej metodzie. Ich własne odkrycia,  transformacje i progres są ogromne - proporcjonalne do indywidualnej gotowości. Aby móc pomagać innym - najpierw my same musimy zrobić porządek w swoich sercach i głowach, otworzyć się na procesy i rosnąć - w swoim tempie - aby powoli stawać się najlepszą z możliwych inspiracji do zmiany dla innych. Praca z ubraniami to tylko pretekst i kropka nad i znacznie większych zmian niż te w naszych garderobach.

"Szkoła Inside Your Style to do tej pory moja najlepsza decyzja dotycząca rozwoju osobistego. 
Sylwia stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której moja świadomość i pewność siebie mogła się rozwijać a wspaniała grupa kobiet (inne uczennice :) kibicowała z radością tym zmianom. Przez te kilka miesięcy moja świadomość poszybowała w kosmos i nie zamierza się zatrzymać! 
To doskonałe miejsce dla kobiet, które poczuły, że potrzebują zmiany w życiu. To miejsce, w którym można zbudować pewność siebie i przygotować się do nowej zawodowej roli. To również spotkanie z niesamowitymi kobietami, które zostanie w nas znacznie dłużej niż trwa ten kurs :) Sylwia jest cudowną nauczycielką, która elastycznie reagowała na nasze potrzeby dostosowując program do charakteru grupy, przez co każdy w swoim tempie mógł pracować nad sobą i krok po kroku zdobywać niezbędne umiejętności potrzebne w roli Terapeutki Stylu. Dziękuję Sylka"

GABI

xkponondou_eli.jpg.pagespeed.ic.nVUC3ZeUYn.jpg.webp

HARMONOGRAM

CZEGO CIĘ NAUCZĘ?

MODUŁ 1 - INSIDE 

Najmocniejszy i najważniejszy etap. Tutaj będę musiała zakwestionować (a czasem uśmiercić) wszystko co do tej pory myślałaś o sobie (a na pewno to co Ci już nie służy) i zacząć od nowa. Cały ten czas poświęcimy na pracę w grupie i Wasze odkrywanie siebie nawzajem. To jest ten najważniejszy moment – to tutaj będziecie uczyły się na co zwracać uwagę i JAKIE pytania zadawać i jak, aby dowiedzieć się o Waszych klientkach jak najwięcej, ale nie da się tego zrobić „na sucho” - dlatego to będzie transformacyjny czas również dla każdej z Was!

WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK 2023

(3 spotkania)  i 25.09, 9 i 23.10

MODUŁ 2 - TECH

Teoria i technikalia – dowiecie się dokładnie krok po kroku jak będzie wyglądał proces z Waszymi klientkami. Będziemy pracować w grupach warsztatowo, przeprowadzać pierwsze rozmowy między sobą, ale przede wszystkim będziecie świadkami mojej pracy z zaproszonymi do procesów klientkami pro-bono, w których będziecie mogły brać aktywny udział. Każdy etap uzupełniony zostanie odpowiednimi narzędziami, dokumentami, i kwestionariuszami  stworzonymi w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie z obszarów psychologii, life coachingu, NLP i mindfulness.

LISTOPAD 2023

(2 spotkania) 6 i 20.11

MODUŁ 3 - STYLE

GRUDZIEŃ

(2 spotkania) 4 i 18.12

Przegląd szafy, style design, zakupy i stylizacja. Najbardziej kreatywny z modułów, w którym sprawdzicie jak pracować z realnymi klientkami online. Pełne szkolenie ze stylizacji, budowania sylwetek, tworzenia dla klientek projektów w keynote, przygotowywania dla nich setów linków i prezentacji ostatecznych stylizacji.  Tutaj nie teoria, a praktyka uzupełniona teorią będzie najważniejsza!

MODUŁ 4 - BUSINESS

STYCZEŃ

(2 spotkania) 8 i 22.01

Ten moduł pozwoli Ci na stworzenie Twojej firmy od zera – to jeden z najważniejszych modułów kursu, ponieważ nawet jeśli będziesz genialna w tym wszystkim czego nauczysz się na kursie, ale nie będziesz wiedziała jak to sprzedać - to nic się nie wydarzy. I dla tego modułu jednym z najważniejszych etapów przygotować będzie etap pierwszy. W tym module omówimy sprawy formalne, przygotuję Cię do Twoich sesji wizerunkowych, porozmawiamy o tworzeniu marki osobistej i zbudujemy Twoją strategię komunikacji w social mediach.  

CERTYFIKACJA - MARZEC 2023

Egzamin będzie polegał na przeprowadzeniu przez każdą z Was pełnego procesu z klientką pro-bono, nagraniu dwóch sesji coachingowych dla celów egzaminacyjnych i przygotowania pracy pisemnej uzupełnionej o dokumentację fotograficzną. Świadectwem zdanego egzaminu będzie Certyfikat Terapeuty Stylu i kod zawodu ........ (szkoła zarejestrowana jest w - tutaj dopisz pliz w czym) w pracy metodą Inside Your Style (B), a Ty otrzymasz zestaw narzędzi i materiałów graficznych sygnowanych Inside Your Style®, które pozwolą Ci na efektywne i sprawne prowadzenie swojego biznesu.

PRZED NAMI KILKANAŚCIE

INTENSYWNYCH SPOTKAŃ

Zajęcia będą odbywały się na platformie ZOOM co drugi poniedziałek  od 25 września do 22 stycznia 2024. Spotkania będą trwały 8 godzin od 10.00 do 18.00 z przerwą na lunch, a każde spotkanie będzie nagrywane dla tych z Was, które w danym dniu nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach, ale też dla tych z Was, które będą miały ochotę wrócić do naszych procesów. 

W każdym miesiącu mogą pojawić się - i na pewno się pojawią - dodatkowe dziś jeszcze niezaplanowane spotkania online, które mogą być niezbędne do pełniejszego zgłębienia przerabianych w danych modułach tematów. Każde z tych spotkań będzie nagrywane i dostępne dla wszystkich uczennic grupy.

IMG_6584.heic

BONUS DLA CIEBIE

Bezpłatny dostęp do moich wszystkich webinarów, kursów online i zamkniętej grupy na Facebooku.

A TAKŻE PRACE DOMOWE, LIVE'Y, POLECANE KSIĄŻKI, MEDYTACJE, KWESTIONARIUSZE I MATERIAŁY SZKOLENIOWE.

"Idąc do szkoły IYS byłam podekscytowana, ale tak naprawdę nie wiedziałam do końca, czego mogę się spodziewać... Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania! Sylka to wulkan energii, życiowej mądrości i doświadczeń! Mój mindset przeszedł totalną transformację nie tylko w kwestii stylu i noszonych ubrań, ale przede wszystkim sposobu myślenia, patrzenia na siebie, wybierania rozwiązań życiowych! Ta szkoła to kompletny game changer mojego życia! Za każdym razem czekam na nowy zjazd z ogromną niecierpliwością! A dodatkową, wielką wartością jaka przyszła razem ze szkołą jest grupa cudownych dziewczyn, które wspierają się codziennie, niezależnie od miejsca zamieszkania! Wszystkim, który się wahają, czy zapisać się do szkoły IYS czy nie - radzę się nie wahać - Wasze życie zmieni się już od pierwszego zjazdu!"

MONIKA

KTÓRY WARIANT WYBIERASZ?

BASIC

KURS

TERAPEUTKI STYLU

 • minimum 10 całodniowych sesji online,

 • dostęp do wszystkich nagranych przeze mnie webinarów i szkoleń,

 • komplet dokumentów i kwestionariuszy przygotowanych do pracy z klientkami indywidualnymi,

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

 •  know-how tworzonego przez lata systemu indywidualnych procesów transformacji stylu, 

 • zestaw narzędzi stworzonych w oparciu metody z obszarów coachingu stylu, NLP i mindfulness, 

 • twój własny proces transformacji IYS

 • certyfikat  Inside Your Style Style Therapist

CENA 9 900 PLN

PLUS

KURS

TERAPEUTKI STYLU

+ Mentoring

 • minimum 10 całodniowych sesji online,

 • dostęp do wszystkich nagranych przeze mnie webinarów i szkoleń,

 • komplet dokumentów i kwestionariuszy przygotowanych do pracy z klientkami indywidualnymi,

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

 •  know-how tworzonego przez lata systemu indywidualnych procesów transformacji stylu, 

 • zestaw narzędzi stworzonych w oparciu metody z obszarów coachingu stylu, NLP i mindfulness, 

 • twój własny proces transformacji IYS

 • certyfikat  Inside Your Style Style Therapist

 • 3 indywidualne sesje mentoringowe 

CENA 11 900 PLN

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty oraz wystawienia faktury VAT. Wystarczy, że zaznaczysz swoje preferencje 

w mailu zgłoszeniowym: magda@insideyourstyle.pl.

 "Kurs nie spełnił moich oczekiwań, on je zdecydowanie przerósł.  Obserwowałam Sylwię od dłuższego czasu w mediach społecznościowych, wydawało mi się, że wiem czego się spodziewać. Ale poza ogromną dawką informacji, jak pracować z klientkami, otrzymałam przede wszystkim wiedzę, jak najpierw pracować ze sobą, żeby móc pomagać innym. Dla mnie kurs  był świetnym uzupełnieniem i kontynuacją sesji psychoterapii nakierowującym na zmianę i działanie. Sylwia cierpliwie i ze zrozumieniem pochyla się nad każdą z kursantek ale jednocześnie bardzo merytorycznie przeprowadza nas przez zakamarki naszych wyobrażeń, ograniczeń i poglądów pokazując, co jest kotwicą nie pozwalającą nam ruszyć z miejsca. A przy tym, co bardzo cenne, nigdy nas nie ocenia. Dla mnie to nie była szkoła tylko bardzo ciekawe, rozwijające doświadczenie. Swojego rodzaju trening umysłu. Dodatkowo praca w grupie, przez konfrontację z doświadczeniami innych dziewczyn pozwala nam nabrać dystansu, zmienić perspektywę. Bardzo oczyszczające przeżycie. Serdecznie polecam."

KASIA

bottom of page