top of page

Uwolnij się od ograniczających przekonań, weź odpowiedzialność za to, w jakim miejscu jesteś… i daj sobie prawo do tego, żeby być BOGATA!

WARSZTAT MONEY | O BUDOWANIU BOGACTWA

wtorek 5.03.2024 godz. 19:00

Ten warsztat pomoże Ci pozbyć się nieprawdziwych przekonań o pieniądzach, wyjść z błędnego koła biedy i wiecznego życia w braku. To nie bez powodu najgorętszy temat moich postów i newsletterów, który zbiera najwięcej ruchu i komentarzy. 

Bo przecież O PIENIĄDZACH SIĘ NIE ROZMAWIA!

Mam dla Was jedną złą wiadomość:

​BEZ DOSKONAŁEJ RELACJI Z HAJSEM NIE MA DOBRZE SKONSTRUOWANEJ GARDEROBY

​Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że jednym z obszarów, który okazuje się za każdym razem największym hamulcem w rozwoju Waszej relacji między innymi z ubraniami i Waszym indywidualnym wymarzonym stylem jest dla Was temat pieniędzy. Tego na co możecie sobie pozwolić, a na co nie.

Tego do czego dajecie sobie prawo, a czego sobie odmawiacie. Tego jak siebie wyceniacie, jak o sobie myślicie w kontekście obfitości i jaką macie relację z pieniędzmi. 

Dobra kłamałam - mam dla Was jeszcze kilka złych wiadomości:

Bez doskonałej relacji z hajsem:

 • nie spełniacie swoich marzeń,

 • nie wierzycie w to, że możecie mieć wszystko o czym tylko marzycie,

 • nie realizujecie swojego potencjału,

 • ograniczacie się na każdym kroku,

 • żyjecie i działacie z pozycji braku, jesteście sfrustrowane, a Wasze konta notorycznie świecą pustkami.

Spoko spoko, byłam tam też.

3_edited.jpg

"Simply with a change of mind, you can change your life"Deepak Chopra

AND A STATUS OF YOUR BANK ACCOUNT!

"NIE MAM PIENIĘDZY"

To jest zdanie z którym wzrastałam całe moje życie. Ani ono nie miało wiele wspólnego z rzeczywistością, ani nie było moje, a jednak realizowałam je jak mantrę, samospełniającą się przepowiednię, i nigdy nie miałam hajsu. Nawet wtedy kiedy zaczęłam coraz lepiej i coraz więcej zarabiać. Nawet kiedy zarabiałam już tak dużo, że głupio było mi się przyznać, że "znowu nie mam hajsu". Bo go nie miałam.

pexels-fred-gonzales-12249203.jpg

A Ty?

"Jestem już zmęczona tym, że wiecznie muszę sobie czegoś odmawiać. Jestem młoda, robię wszystko co w mojej mocy, czytam książki, ale nic to nie daje, zaczynam wierzyć, że po prostu to nie jest dla mnie"

"Mam czasem wrażenie, że wszyscy mają pieniądze tylko nie ja"

"Kiedy myślę o tym, że miałabym iść po podwyżkę do szefa robi mi się słabo".

"Bieda to moje przeznaczenie".

"Dostaję szału kiedy patrzę na te wszystkie laski na instagramie ciągle na luksusowych wakacjach, obwieszone gucci i pradą, normalni ludzie tak nie żyją".

"Nie muszę chodzić do Vitkaca, żeby czuć się dobrze, wystarczy mi to co mam".

"Kim ja niby jestem, żeby być bogata, raczej sobie mogę pomarzyć, to się przecież i tak nigdy nie wydarzy".

Mogłabym tak bez końca. Jeśli odnajdujesz się w którymkolwiek z powyższych opisów to znaczy, że już czas. Jest robota do zrobienia. Serio. Teraz Ty.

W trakcie pracy z Sylwią zrozumiałam, że mogę głośno mówić o tym, że mam pieniądze i chcę mieć ich jeszcze wiecej Zdanie, które często słyszałam w domu, że dobrze jest mieć pieniądze, ale się "nimi nie chwalić przed innymi" dzięki Sylwii zmieniałam na zdanie, które często sobie teraz powtarzam: chcę być bogata i nie robić z tego tajemnicy.

Marta

T O   J E S T   T E N   M O M E N T.

Nie jesteś tutaj bez powodu. Oddychaj, posłuchaj siebie - czy to jak teraz wygląda Twoja sytuacja finansowa jest dokładnie tym czego pragniesz?

 

jeśli masz już dosyć:

a chciałabyś:

✖︎  poczucia bycia nie dość dobrą na to, żeby być bogatą,

✖︎  umniejszania siebie i swoich potrzeb, 

✖︎  frustracji wynikającej z permanentnego poczucia braku,

✖︎  sabotażystów, strażników i wszystkich wewnętrznych głosów, które trzymają Cię w potrzasku biedy,

✖︎  ​wstydu związanemu z pieniędzmi i sukcesem,

✖︎  ​strachu przed tym, żeby mówić o tym, że kochasz pięniądze i chcesz być bogata!

 • poczuć spokój i pewność, że zasługujesz na wszystko co najlepsze,

 • odkryć w sobie wiarę w to, że tylko Ty i Twoje przekonania kreują Twoją finansową rzeczywistość, 

 • zbudować lekkość i najczystszy flow finansowy,
  pokochać pieniądze z wzajemnością,

 • ​odważyć się marzyć o rzeczach, o których teraz nawet nie masz odwagi mówić,

 • zrozumieć, że bogactwo, obfitość, sukces i wszystko czego tylko możesz zapragnąć są stworzone dla Ciebie!

ZAPRASZAM CIĘ / TO ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT, W TRAKCIE KTÓREGO:

 •  opowiem Ci moją historię, ale też wiele innych podobnych historii sukcesu, które zaczęły się w złej relacji z pieniędzmi, a skończyły w miłości z nimi,

 • pokażę Ci dlaczego tkwisz w błędnym kole braku i jak z niego wyjść,

 • nauczę Cię jak przeprogramować i przetransformować wszystkie ograniczające Cię przekonania związane z obszarem finansów,

 • dam Ci narzędzia do tego, abyś mogła budować swoją doskonałą relację z hajsem,

 • podzielę się z Tobą kwintesencją całej mojej zbieranej przez lata wiedzy,

 • pomogę Ci otworzyć się na całą obfitość i całe bogactwo, jakie wszechświat ma Tobie i nam wszystkim do zaoferowania!

Dot Wzór

Uwolnij się od ograniczających przekonań, weź odpowiedzialność za to, w jakim miejscu jesteś… i daj sobie prawo do tego, żeby być bogata!

WARSZTAT

MONEY

 • warsztat na żywo z możliwością zadawania pytań (2-3 h)

 • dostęp do nagrania warsztatu przez 12 miesięcy

 • dodatkowe materiały w formacie PDF

Twoja inwestycja:

349 zł

SPRZEDAŻ KOŃCZY SIĘ ZA:

Zobacz, co mówią o warsztacie jego uczestniczki!

W trakcie pracy z Sylwią zrozumiałam, że mogę głośno mówić o tym, że mam pieniądze i chcę mieć ich jeszcze wiecej Zdanie, które często słyszałam w domu, że dobrze jest mieć pieniądze, ale się "nimi nie chwalić przed innymi" dzięki Sylwii zmieniałam na zdanie, które często sobie teraz powtarzam: chcę być bogata i nie robić z tego tajemnicy.

Marta

A teraz mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz wszystko to, czego potrzebujesz, aby wzrastać i prowadzić życie bez ograniczeń:

 • chodzić spać ze spokojem, nie martwiąc się o to, że czegoś Ci zabraknie,

 • mieć poczucie, że pieniądze Cię lubią i przychodzą do Ciebie ze wszystkich stron, dokładnie wtedy kiedy ich potrzebujesz,

 • nie bać się sprawdzać stanu swojego konta, bo jego stan rośnie nawet wtedy, kiedy śpisz,

 • wiedzieć, że w każdej chwili, cokolwiek się dzieje, zawsze możesz po prostu kupić bilet, lecieć w jakieś miłe miejsce i odpocząć,

 • czuć się wolna,

 • kupować sobie to, na co masz ochotę, a nie to, na co według siebie możesz sobie pozwolić,

Na tym warsztacie pokażę Ci jakie zwrotnice w sobie przestawić, żeby zacząć żyć życie, o jakim od dawna marzysz - w finansowej wolności!

_edited_edited.jpg

Kto poprowadzi warsztat?

Empowerment & Change Mentor

Nazywam się Sylwia Antoszkiewicz i poprzez pracę z poczuciem własnej wartości, ograniczającymi przekonaniami i głosem wewnętrznego krytyka od dwudziestu lat pomagam kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian. Towarzyszę im w drodze do wymarzonego stylu, upragnionej kariery i najlepszej, najbardziej świadomej wersji siebie. Kilka lat temu w oparciu o lata zawodowych doświadczeń stworzyłam autorską metodę pracy z klientkami indywidualnymi Inside Your Style®, która w roku 2022 stała się przedmiotem certyfikacji w prowadzonej przeze mnie szkole Stylewatch Academy.

Byłam współprowadzącą programów "Raz, Dwa, Trzy Piękna Ty (TVN)”, „Daj się odmienić” (WP) i prowadzącą podcastu Fiore Re:LOVE. Prowadzę warsztaty stacjonarne z dress code, budowania świadomego stylu i zmiany dla klientów indywidualnych i dla firm, wykładam na konferencjach, wydarzeniach i uczelniach. 

Jestem właścicielką i dyrektor kreatywną marki LOUS WARSAW, tworzę i publikuję podcast YOUR CALL dostępny na Spotify i Apple Podcast, a prywatnie jestem mamą 13 latka, ambasadorką linii Re-Nutriv Estee Lauder, fanką filozofii ZEN, sztuki, dizajnu i rozwoju duchowego. 

Jestem absolwentką kierunków Zarządzanie i Marketing, Fashion Management, Projektowanie i Kostiumografia, Style Coaching oraz Mentoring. 

Sylwia Antoszkiewicz

W czasie zajęć z Sylwią uświadomiłam sobie, jak dużo szkodliwych przekonań na temat kasy wkłada się nam do głowy od dziecka, zaczynając od „pieniądze szczęścia nie dają”. Te ciągle powtarzane przez rodziców „nie mam pieniędzy”, kiedy widać, że są i nic nie brakuje. Ale w głowie zostaje, poczucie zagrożenia brakiem. I później bałam się sięgać po więcej albo walczyłam z wyrzutami sumienia, że „wydaję na głupoty”. A nie na głupoty tylko na siebie. Sylwia całkiem przeprogramowała mi te przekonania.

Kasia

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam nagranie warsztatu? 

Warsztat odbywa się na żywo 5.03.2024. Nagranie pojawi się na specjalnej platformie (z dostępem 24h/7) w ciągu 48h po jego zakończeniu. Dane do logowania na platformie otrzymasz mailem od razu po zakupie warsztatu lub – w przypadku płatności przelewem tradycyjnym – w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty.                         

Jak długo mogę korzystać z warsztatu? 

Dostęp do nagrania warsztatu otrzymujesz na 12 miesięcy – przez ten czas możesz z niego korzystać tak często, jak potrzebujesz.                        

 

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup warsztatu?               

Tak, wystawiam faktury VAT do każdego zamówienia. Wystarczy, że podasz swoje dane. Dokument otrzymasz mailem zaraz po zakupie.                                                               

Zapłaciłam za warsztat, ale nie dostałam danych do logowania. Co mam zrobić?           

Przejrzyj foldery „Spam” i „Oferty” i sprawdź, czy nie ma w nich maila. Jeśli nie możesz go znaleźć, wejdź na stronę: https://courses.stylewatchacademy.coml/wp-login.php, wpisz adres e-mail użyty do zakupu warsztatui skorzystaj z opcji zmiany hasła. Jeśli i ta metoda nie zadziała, napisz do mnie: hello@stylewatchacademy.com – razem znajdziemy rozwiązanie. 🙂                       

 

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wziąć udział w warsztacie?            

Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu i zaktualizowaną przeglądarką (dzięki temu wszystkie pliki wyświetlą Ci się prawidłowo). Będzie Ci też potrzebny program do odczytu plików pdf (np. Adobe Acrobat DC), a także dowolny program do odtwarzania plików mp3.

Masz wątpliwości lub inne pytania?

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

Polityka Prywatności

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

Napisz do mnie: hello@insideyourstyle.pl

bottom of page